PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

#CZASNAGDAŃSK - zostań turystą we własnym mieście z Kartą Mieszkańca i wygraj konkurs

#CZASNAGDAŃSK - zostań turystą we własnym mieście z Kartą Mieszkańca i wygraj konkurs
Coś się kończy, coś zaczyna. Nie można oprzeć się wrażeniu, że dla znanych i lubianych gdańskich atrakcji nadszedł czas na "nowe rozdanie". Najciekawsze, ikoniczne gdańskie obiekty, do których użytkownicy Gdańskiej Karty Mieszkańca mają raz w roku bezpłatne wejście, czekają. To jest #CZASNAGDAŃSK. A zatem.... Karty na stół!
Twierdza Wisłoujście - jedno z TOP25 Gdańskiej Karty Mieszkańca, dokąd jej posiadacz raz do roku wejdzie za symboliczną złotówkę
Twierdza Wisłoujście - jedno z TOP25 Gdańskiej Karty Mieszkańca, dokąd jej posiadacz raz do roku wejdzie za symboliczną złotówkę
fot. Darek Kula/Muzeum Gdańska

 

Jeżeli przez ostatnie miesiące nie mogliście doczekać się wizyty w ulubionych miejscach w Gdańsku, to mamy dobrą wiadomość - one także czekały na Was! Po wielu tygodniach zamknięcia spowodowanych pandemią koronawirusa, część gdańskich instytucji kultury i nauki ponownie otwiera swoje podwoje. A kolejne będą wkrótce dołączać!

 

To doskonały moment, aby skorzystać z największego z przywilejów przysługujących użytkownikom Gdańskiej Karty Mieszkańca - bezpłatnych wejść raz w roku do TOP 25 (wyszczególnione w tabeli poniżej), czyli najważniejszych i najbardziej popularnych gdańskich obiektów. Tym bardziej, że od 18 czerwca do 30 września 2020 roku trwa konkurs, w którym można zdobyć cenne nagrody: smartwatche, vouchery do restauracji i zestawy gdańskich gadżetów. Za jednorazowe odwiedzenie każdego z obiektów TOP 25 z Kartą Mieszkańca (lub z aplikacją Jestem z Gdańska) zostanie przyznany 1 punkt #CZASNAGDAŃSK, a laureatami konkursu będzie pierwszych 100 uczestników, którzy w trakcie trwania konkursu zdobędą 11 punktów - czyli odwiedzą co najmniej 11 obiektów.

/regulamin konkursu dostępny jest w czasie trwania konkursu na stronie www.jestemzgdanska.pl/

 

TOP 25 GDAŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA

Ratusz Głównego Miasta, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Bursztynu, Wieża Widokowa i wnętrze Bazyliki Mariackiej, Żegluga Gdańska, Hevelianum, Gdański Ogród Zoologiczny, Twierdza Wisłoujście, Pływalnie GOS, Stadion Energa Gdańsk, Trefl Gdańsk, Lechia Gdańsk, Dom Przyrodników, Muzeum Nauki Gdańskiej, Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku, Dwór Artusa, Wartownia nr 1 na Westerplatte, Oddział Etnografii i Oddział Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego, Dom Uphagena, Oddział Zielona Brama/Gdańska Galeria Fotografii MNG, Skansen Archeologiczny - Grodzisko w Sopocie, Oddział Sztuki Nowoczesnej MNG, Piwnica Romańska, Gdańskie Lodowisko.

 

151116 

 

 

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl