PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

"Co ty powiesz" - premiera musicalu w piątek w GTS

"Co ty powiesz" - premiera musicalu w piątek w GTS
Baśniowe motywy, choreografie pełne tańca i akrobacji. "Co ty powiesz" to musical dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 8 roku życia. Cztery spektakle premierowe w piątek, 11 października, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze bilety na spektakl o godz. 20.00. Trzeba odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
konkurs

 

"Co ty powiesz" to musical, który swoją fabułą przenosi widzów w świat baśni, do fantastycznej krainy Gloriilandii. Jego atutami są baśniowy świat, ręcznie wykonane kostiumy, scenografia złożona z artystycznych rekwizytów oraz imponujące konstrukcje na scenie. Całości dopełni muzyka o oryginalnym jazzowym zabarwieniu.

Nieodłączne motywy baśni, takie jak zwycięstwo prawdy, miłości i dobra nad złem występujące w scenariuszu oraz tekstach utworów trafią zarówno do młodego, jak i do dojrzałego widza. Choreografie pełne tańca i akrobacji zabiorą nas w świat różnobarwnych emocji, a obrazy na długo pozostaną w naszej pamięci - piszą organizatorzy widowiska. 

Jest to musical dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 8 roku życia w przypadku wyjścia grupowego. Oglądany wspólnie z rodzicami jest odpowiedni również dla młodszych dzieci.

Twórcy spektaklu:
Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia: Magdalena Nitka
Muzyka, produkcja muzyczna: Michał Ciesielski
Przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak – Pruś
Kostiumy: Magdalena Nitka, asysta Monika Rudnicka
Scenografia: Maciej Nitka
Rekwizyty artystyczne: Sara Pachowicz
Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni
Występuje Balet Akademii Artystycznej

Informacje o wydarzeniu:
Czas trwania: około 1 godzina 30 minut
Data premiery: 11 października (piątek) 2019 r.
 - przedstawienia premierowe: godz. 9.30, 12.00, 17.00, bilety: 35 zł normalne, 25 zł ulgowe
 - premiera: godz. 20.00, bilety: 50-70 zł normalne, 40-50 zł ulgowe

Bilety grupowe można zakupić poprzez recepcję Akademii Artystycznej.
Dodatkowe informacje: +48 535 624 186, e-mail: repertuar@akademiaartystyczna.com


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze bilety na spektakl "Co ty powiesz" w piątek, 11 października, o godz. 20.00 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Jak nazywa się baśniowa kraina przedstawiona w musicalu "Co ty powiesz"?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do czwartku, 10 października 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: MUSICAL. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na spektakl Co ty powiesz" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Akademia Artystyczna (organizator wydarzenia).
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "MUSICAL".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden pojedynczy bilet na spektakl "Co ty powiesz" w piątek, 11 października, o godz. 20.00 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl