PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Bezpłatne bilety na niedzielny mecz Lechia - Zagłębie Lubin. Konkurs dla Czytelników

Bezpłatne bilety na niedzielny mecz Lechia - Zagłębie Lubin. Konkurs dla Czytelników
Piłkarze Lechii zajmują trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy i ciągle są w walce o tytuł mistrza Polski. W niedzielę, 12 maja, o godz. 18.00 na Stadionie Energa Gdańsk podejmą Zagłębie Lubin. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na to spotkanie.
Dla kibiców biało-zielonych mamy bezpłatne bilety na mecz z Zagłębiem Lubin
Dla kibiców biało-zielonych mamy bezpłatne bilety na mecz z Zagłębiem Lubin
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

Do zakończenia sezonu 2018/2019 ekstraklasy pozostały trzy kolejki. Lechia zagra z Zagłębiem Lubin, potem z Lechem Poznań i na koniec z Jagiellonią Białystok.

Najbliższy rywal zajmuje szóste miejsce w tabeli, czyli o trzy niżej niż biało-zieloni, ale zespół trenera Piotra Stokowca w tegorocznych rozgrywkach z Zagłębiem ma ujemny bilans bezpośrednich spotkań. W październiku 2018 roku w Gdańsku padł remis 3:3, choć Lechia prowadziła do przerwy 3:0, a w marcu tego roku w Lubinie gdańszczanie ulegli 1:2.

Jak będzie teraz w Gdańsku? 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin w niedzielę, 12 maja, o godz. 18.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ile goli Lechia Gdańsk strzeliła zespołowi Zagłębia Lubin w tegorocznym sezonie ligowym?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 10 maja 2019 roku, do godz. 14.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: LECHIA. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Lechia Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LECHIA".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin w niedzielę, 12 maja, o godz. 18.00 na Stadionie Energa Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl