Zmiany w organizacji ruchu na ul. Ogarnej - co najmniej do końca września. MAPA

W poniedziałek, 21 sierpnia, planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Ogarnej. Udostępnione dla ruchu kołowego pozostaje skrzyżowanie ul. Ogarnej z ul. Kotwiczników i ul. Powroźniczą.
20.08.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Mapa z zaznaczonymi na czerwono zmianami na ul. Ogarnej
Nowe zmiany w organizacji ruchu na ul. Ogranej
mat. DRMG
Od 21 sierpnia do co najmniej końca września odcinek ul. Ogarnej, od ul. Powroźniczej do posesji Ogarna 103/105 (włącznie ze skrzyżowaniem ul. Ogarna/ul. Ławnicza/ul. Słodowników) będzie wyłączony z ruchu kołowego. Ulica Mieszczańska będzie nadal drogą bez przejazdu, ale udostępnione dla ruchu kołowego pozostaje skrzyżowanie ul. Ogarnej z ul. Kotwiczników i ul. Powroźniczą.
 
Tymczasowy dojazd do obiektów gastronomicznych i hotelarskich znajdujących się na ul. Mieszczańskiej w dalszym ciągu obowiązywać będzie  przez drogę wewnętrzną pomiędzy ul. Mieszczańską a ul. Powroźniczą. W związku z powyższym nie będzie  możliwości parkowania na ul. Powroźniczej. Dodatkowo, z uwagi na zaplanowane prace sieciowe na skrzyżowaniu ul. Ogarna/ul. Ławnicza/ul. Słodowników, nie będzie możliwości parkowania na ul. Słodowników (odcinek od ul. Za Murami do przedmiotowego skrzyżowania).
 
Wykonawcą prac na ul. Ogarnej jest firma Prasbet. Zadanie jest koordynowane przez DRMG i spółkę GIWK.