• Start
  • Wiadomości
  • Złóżmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia. Posłuchaj życzeń od innych, nagraj swoje i wygraj nagrodę

Złóżmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia. Posłuchaj życzeń od innych, nagraj swoje i wygraj nagrodę

Dużo szczęścia, pomyślnego zdania sesji i masy przyjaciół, miru, zdrowia, stabilności, dużo jedzenia do zjedzenia - to tylko niektóre z życzeń, jakie gdańszczanom składają ambasadorzy akcji "Łączy nas Gdańsk", którzy pochodzą z różnych krajów i wyznają różne religie. Każdy z mieszkańców może nakręcić swoje wideo i wziąć udział w świątecznym konkursie z nagrodami. Termin mija: 31 grudnia.
( Publikacja: 23.12.2017 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl


- W Gdańsku mieszka wielu cudzoziemców. Choć nie wszyscy obchodzą święta, to w tym magicznym, świąteczno-noworocznym czasie są z nami. Niezależnie czy przyjechali z drugiego końca Europy czy z zupełnie innego kontynentu, siadamy do wspólnego stołu, jesteśmy razem. Ten filmik to pokazuje - podkreśla Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej. - Największym kapitałem każdego miasta są ludzie, a Gdańsk od wieków jest miastem, w którym przeplatają i łączą się historie ludzi z całego świata, tworzymy unikalną wspólnotę wspólnot. Właśnie w święta możemy to w szczególny sposób zamanifestować. A po nich zadbajmy, by ten dobry klimat przenieść w codzienność.

ZOBACZ FILM Z ŻYCZENIAMI 


Możemy pójść w ślady ambasadorów kampanii "Łączy nas Gdańsk" i dodatkowo wziąć udział w konkursie z nagrodami. Wystarczy nakręcić krótki filmik z życzeniami a potem trzeba go opublikować na FB na wydarzeniu “Złóżmy sobie świąteczne życzenia”.

Filmik nie powinien trwać dłużej niż 60 sekund. Liczy się kreatywność.

Konkurs trwa do 31 grudnia 2017 roku, do godz. 23.59. Spośród wszystkich prac zostanie wyłoniona jedna, najlepsza w ocenie Komisji Konkursowej - najbardziej oryginalne i kreatywne wideo z życzeniami świątecznymi wpisujące się w ideę kampanii "Łączy nas Gdańsk".


Więcej informacji o kampanii "Łączy nas Gdańsk"


Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 10 stycznia o godz. 16.00. Do wygrania roczny karnet do Cinema City Krewetka w Gdańsku. Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin na stronie na FB.


CZYTAJ TAKŻE:

Międzynarodowe życzenia świąteczno-noworoczne prosto z Gdańska