• Start
  • Wiadomości
  • Zaspa - Młyniec. Seniorze, przyjdź do szkoły i... spisz się w Narodowym Spisie Powszechnym

Zaspa - Młyniec. Seniorze, przyjdź do szkoły i... spisz się w Narodowym Spisie Powszechnym

To propozycja dla tych mieszkańców, którzy jeszcze nie spisali się, bądź nie zostali spisani, w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. W najbliższą sobotę, 12 czerwca, będzie można osobiście zrobić to u rachmistrza. Ten będzie dyżurować w gmachu szkoły podstawowej przy ul. Startowej 9.
09.06.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Seniorze, spisz się osobiście u pracownika Urzędu Statystycznego - w sobotę, 12 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 92, przy ul. Startowej
Seniorze, spisz się osobiście u pracownika Urzędu Statystycznego - w sobotę, 12 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 92, przy ul. Startowej
Fot. Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl

 

Agnieszka Wierzbicka, przewodnicząca Rady Dzielnicy Zaspa - Młyniec zachęca przede wszystkim starszych mieszkańców do skorzystania z tej okazji. To propozycja dla wszystkich tych, którzy nie ufają dzwoniącym do nich nieznajomym osobom, nie chcą podawać swoich danych przez telefon, a także nie mają zwyczaju wpuszczania do swojego domu obcych.

Spisać się, osobiście, u pracownika Urzędu Statystycznego w Gdańsku będzie można w sobotę, 12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 92, przy ul. Startowej 9, w godz. 9 - 12. Wejście do szkoły będzie się znajdować od strony boiska.

W razie wątpliwości, bądź dodatkowych pytań, informacji udziela przewodnicząca Agnieszka Wierzbicka pod nr 660 798 280.

Przypominamy, że spisać się można osobiście, przez internet. Do mieszkańców dzwonią też rachmistrzowie, spisując niezbędne dane.