Awaria wodociągu na Klinicznej: już naprawione, auta jadą jednym pasem

Od godziny 10. zamknięty był wjazd na wiadukt Kliniczna od strony Gdańska - wprowadzono objazdy ulicą Twardą i Swojską. Wszystko przez awarię przebiegającej pod ulicą dużej rury wodociągowej, o średnicy 20 cm. Usuwanie skutków trwało do godz. 21. Ruch samochodów już przywrócono, ale na razie jednym pasem.

Awaria wodociągu na Klinicznej: już naprawione, auta jadą jednym pasem
A
A
data publikacji: 16 stycznia 2018 r.

Wiadukt Kliniczna
Wiadukt Kliniczna
Krzysztof Mystkowski/KFP

Ekipa techniczna Saur Neptun Gdańsk o godz. 21. zakończyła prace związane z usuwaniem skutków awarii wodociągu, jaka miała dziś miejsce na skrzyżowaniu ulic Marynarki Polskiej i ul. Twardej. Wjazd na Wiadukt Kliniczna otwarto dla ruchu kołowego, ale w związku z rozmiarami przeprowadzonych prac ziemnych możliwy jest jednym pasem ruchu.

- Drugi pas ruchu zostanie odtworzony będzie w środę, 17 stycznia - mówi Magdalena Rusakiewicz, rzeczniczka prasowa Saur Neptun Gdańsk. - Wówczas zostanie przywrócony pełny dwujezdniowy ruch przy wjeździe na Wiadukt Kliniczna. Na razie prawdopodobnie nawierzchnia w tym miejscu będzie ułożona z betonowych płyt. Odtworzenie jezdni asfaltowej będzie mozliwe, gdy w wystarczającym stopniu poprawią się warunki atmosferyczne. 

TAK WYGLĄDAŁY TRASY OBJAZDÓW, JAKIE WPROWADZONO NA CZAS AWARII: 

Mapa objazdu
Mapa objazdu
Saur Neptun Gdańsk” S.A

oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl
oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl