Zamknięcie fragmentu ul. Biskupiej. Zmiana terminu - od poniedziałku, 26 lutego

Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, termin zamknięcia fragmentu ul. Biskupiej został przesunięty ze środy (21 lutego) na poniedziałek (26 lutego). W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac, planowane jest jej zamknięcie od skrzyżowania z ul. Na Stoku do Biskupiej 21.
19.02.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Mapka z zaznaczonym na czerwono fragmentem ulicy Biskupiej
Planowane jest jej zamknięcie od skrzyżowania z ul. Na Stoku do Biskupiej 21
mat. DRMG

W poniedziałek, 26 lutego, po porannym szczycie planowane jest zamknięcie ul. Biskupiej, od skrzyżowania z ul. Na Stoku do Biskupiej 21. Dojścia piesze zostaną zachowane. Z uwagi na warunki terenowe, dojazd do kamienic nr 24 A i C będzie zapewniony przez teren Komendy Wojewódzkiej Policji po okazaniu specjalnych przepustek, które zostaną wydane mieszkańcom. Z powodu wojny w Ukrainie i zaostrzonych przepisów bezpieczeństwa, nie ma możliwości korzystania z przejazdu przez teren policji przez osoby nieuprawnione, nieposiadające przepustek.

Jednocześnie dla ruchu mieszkańcom zostanie udostępniona ul. Na Stoku, na odcinku od skrzyżowania z Biskupią do kładki dla pieszych nad Kanałem Raduni, na wysokości Na Stoku 40. Będzie to nadal przejazd „po budowie”.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z przebudową ulic Na Stoku, Zaroślak, Biskupiej i Salwator w ramach Programu Rewitalizacji. Wykonawcą prac jest firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o.

Biskupia Górka zmienia się na lepsze. Remont kolejnej kamienicy zakończony

 

TV

Budowa basenu we Wrzeszczu jeszcze w tym roku