• Start
  • Wiadomości
  • Zadbaj o formę fizyczną. Karnety na pływalnie nie podrożały i są już w sprzedaży

Zadbaj o formę fizyczną. Karnety na pływalnie nie podrożały i są już w sprzedaży

Każdy, kto chciałby zaplanować swoją jesienną aktywność fizyczną może skorzystać z oferty Gdańskiego Ośrodka Sportu i nabyć karnet na basen. GOS, który administruje basenami na Chełmie, Oruni, Stogach oraz Osowej, zdecydował, że w roku 2022 podwyżek cen karnetów nie będzie.
08.09.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Ceny karnetów na baseny nie zostały podniesione. Warto skorzystać
Ceny karnetów na baseny nie zostały podniesione. Warto skorzystać
źródło: GOS

Oferta gdańskich pływalni

Pływalnie GOS powróciły do tradycyjnego harmonogramu funkcjonowania od 1 września, po okresie wakacyjnych przerw technologicznych, przeprowadzanych na poszczególnych basenach. Od początku miesiąca można więc już korzystać z pływalni w ramach karnetów na rok szkolny 2022/2023.

Sezon kąpielowy w Gdańsku podsumowany: mniej interwencji w wodzie, rekordowa liczba zagubionych dzieci

Przewagą karnetu nad wejściówką jednorazową jest bez wątpienia fakt, że karnet mobilizuje do regularnego korzystania z pływalni, a co za tym idzie – systematycznej aktywności. Warto wspomnieć także o tym, że cena za jedno wejście przy zakupie karnetu jest niższa niż koszt jednorazowej wizyty, a im większa ilość wstępów wykupionych w ramach abonamentu, tym zniżki stają się korzystniejsze.

Ponadto na zniżkę w wysokości 10% liczyć może każdy posiadacz Gdańskiej Karty Mieszkańca, a sama karta w tym przypadku stanie się nośnikiem zakupionej usługi, co znacznie usprawnia wejście na pływalnię.

Jak kupić karnet na gdańskie pływalnie?

Wejściówki najłatwiej nabyć drogą elektroniczną za pośrednictwem strony Pływalni Gdańskich

Proces zakupu ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć, z dowolnego urządzenia typu telefon, tablet, komputer. Bilety i karnety można oczywiście zakupić także w sposób tradycyjny, w kasach pływalni. Oprócz tego, w każdym z obiektów honorowane są karty: MultiSport, FitProfit oraz Ok System.
 
Oferta sprzedaży obejmuje:

Bilety jednorazowe
Karnety na 4, 12, 24 lub 40 wejść, w tym rodzinne
Karnety na okaziciela
Karnety open
Możliwość rezerwacji całego toru

oprac. MW

TV

Budowa basenu we Wrzeszczu jeszcze w tym roku