• Start
  • Wiadomości
  • XXII Gryf Gospodarczy dla pomorskich firm. Kandydatów można zgłaszać do 15 września 

XXII Gryf Gospodarczy dla pomorskich firm. Kandydatów można zgłaszać do 15 września 

Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród w zakresie przedsiębiorczości. Konkurs organizuje Pomorska Rada Przedsiębiorczości, by wspierać działania oraz postawy innowacyjne i prorozwojowe. Kategorii konkursowych jest aż osiem, przyznawane są też dwie nagrody specjalne. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 września. 
24.08.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
O Gryfa Gospodarczego mogą ubiegać się przedsiębiorstwa, które mają zarejestrowaną siedzibę na terenie województwa pomorskiego. Firmy mogą wystartować w ośmiu kategoriach konkursowych. Są też przyznawane nagroda specjalna i gryf medialny
O Gryfa Gospodarczego mogą ubiegać się przedsiębiorstwa, które mają zarejestrowaną siedzibę na terenie województwa pomorskiego. Firmy mogą wystartować w ośmiu kategoriach konkursowych. Są też przyznawane nagroda specjalna i gryf medialny
mat. pomorskie.euTo już XXII edycja konkursu promującego postawy przedsiębiorcze, wspierającego i inicjującego przedsięwzięcia innowacyjne i prorozwojowe - szczególnie takie, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030. Celem konkursu jest także upowszechnianie dobrych praktyki w biznesie. O tytuł Gryfa Gospodarczego mogą ubiegać się przedsiębiorstwa zarejestrowane na terenie województwa pomorskiego. 

Podczas XXII edycji  Gryfa Gospodarczego nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach głównych. Są to:

  • Lider Innowacji
  • Lider Eksportu
  • Lider Inwestycji
  • Lider Odpowiedzialności Społecznej
  • Pomorski Start-Up
  • Lider Zielonej Transformacji
  • Lider Kształcenia Zawodowego
  • Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom

Każda firma może zgłosić się w dwóch kategoriach. W konkursie mogą też uczestniczyć laureaci lub finaliści poprzednich edycji. Ważne, aby upłynęły trzy lata od otrzymania poprzedniej nagrody lub też można wystartować w innej kategorii.

Kapituła konkursu może też przyznać nagrodę specjalną, a patroni medialni spośród wszystkich uczestników konkursu wybiorą laureata Gryfa Medialnego.

Organizatorem konkursu od 2000 r. jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości. Organizacja ta skupia przedstawicieli regionalnych środowisk gospodarczych i pełni rolę doradczą marszałka województwa pomorskiego w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Gryf Gospodarczy jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego.

Szczegółowe informacje i linki do formularzy, znajdują się pod tym i pod tym linkiem.

 

TV

Kolorowa Parada Seniorów w sercu Gdańska