Link do opisu wydarzenia: Rolkowisko w ERGO ARENIE 2024

Rolkowisko w ERGO ARENIE 2024

Data: 28 lipca 2024 r.
Godzina: 16:00 - 19:00
Miejsce: Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk - Sopot
Wstęp: wolny
Organizator: ERGO Hestia

Szczegóły wydarzenia

Już 7 lipca rusza 8. edycja bezpłatnych Rolkowisk w ERGO ARENIE, a ERGO Hestia jako partner strategiczny cyklu zapewnia moc atrakcji dla całej rodziny!
baner promujący rolkowisko na Ergo Arenie

W lipcu i sierpniu hala ERGO ARENA zamieni się w raj dla miłośników rolek. Do dyspozycji rolkarzy oddamy 4000 metrów kwadratowych płyty głównej hali.
Wstęp wolny!

Czekać na Was będzie 5 stref:

  • Strefa nauki jazdy: Pod okiem doświadczonych instruktorów stawiaj pierwsze kroki na rolkach lub doskonal swoje umiejętności. Nauka i zabawa dla każdego!
  • Strefa freestyle slalom: Pokonywanie slalomu między pachołkami dla początkujących i zaawansowanych. Wyzwanie i świetna zabawa!
  • Strefa jazdy aggressive/urban: Dla średniozaawansowanych rolkarzy szukających adrenaliny - jazda na przeszkodach: poręczach, hopkach i podestach.
  • Strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej: Tor na obwodzie płyty głównej, gdzie można pojeździć w rytmie muzyki w gronie rodziny lub przyjaciół. Relaks i przyjemność dla każdego!
  • Strefa hokeja na rolkach: Specjalnie przygotowany plac do gry w unihokej dla dzieci pod opieką instruktora. Nauka gry i świetna zabawa!

Chcesz pojeździć na rolkach, ale nie masz własnego sprzętu? Żaden problem! Wypożyczenie rolek i kasku z ochraniaczami możliwe będzie po wypełnieniu formularza.

Wydarzenie na Facebooku

Miejsce