• Start
  • Wiadomości
  • Wybory do Rad Dzielnic`2019. TERMINARZ spotkań z kandydatami na radnych

Wybory do Rad Dzielnic`2019. TERMINARZ spotkań z kandydatami na radnych

Tych najbardziej lokalnych radnych, będących najbliżej nas - mieszkańców Gdańska wybierać będziemy już w niedzielę, 24 marca. Dotychczasowi przewodniczący zarządów Dzielnic organizują spotkania informacyjne, w trakcie których można poznać poszczególnych kandydatów i podpytać m.in. o to, czym będą chcieli się zająć pracując na rzecz danej dzielnicy. Sprawdź terminarz spotkań.
15.03.2019
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Wybory do Rad Dzielnic w Gdańsku już 24 marca!
Wybory do Rad Dzielnic w Gdańsku już 24 marca!
Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

 

Wszystkich dotychczasowych przewodniczących dzielnic poprosiliśmy o informacje dotyczące planowanych w najbliższym czasie spotkań. Tekst będziemy na bieżąco aktualizować.

Gdzie i kiedy odbędą się najbliższe spotkania?

 

BRZEŹNO

Spotkanie kandydatów z mieszkańcami odbędzie się w środę, 20 marca, od godz.18.00, w siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Dworskiej 27.

 

OLSZYNKA

- We wtorek, 19 marca, o godz. 17, zaplanowano spotkanie z kandydatami na radnych tej dzielnicy. Mieszkańcy będą mieli okazję osobiście z nimi porozmawiać w siedzibie Rady Dzielnicy Olszynka, przy ul. Modrej 2. 

 

ORUNIA-ŚW.WOJCIECH-LIPCE

- W niedzielę,17 marca, zaplanowano spotkanie z kandydatami "przy kawie i ciastku" w terenie, w dwóch lokalizacjach: pierwsza - w pobliżu zabytkowego kościoła św. Wojciecha, o godz. 11. Druga lokalizacja - w pobliżu zabytkowego kościoła św. Ignacego, o godz. 13.

- Natomiast w środę, 20 marca, w Siedzibie Rady Dzielnicy i zarazem Domu Sąsiedzkiego, przy ul. Gościnnej 14, o godz. 18.00, odbędzie się debata z kandydatami.

 

PRZERÓBKA

- Spotkanie kandydatów do Rady Dzielnicy Przeróbka z mieszkańcami zaplanowano w czwartek, 21 marca, o godz. 18, w Osiedlowym Klubie PSM Kolejarz, przy ul. Bajki 8a.

PRZYMORZE WIELKIE

W tej dzielnicy zaplanowano kilka wydarzeń, które będą promować udział mieszkańców w wyborach 24 marca:

- sobota, 16 marca, w godz. 9.00 -12.00 - namiot w okolicach Gimnazjum nr 19 przy ul. Jagiellońskiej 5

- niedziela, 17 marca, godz. 15.00 - przejazd rowerowy po dzielnicy, start - w okolicach pawilonów handlowych przy ul. Opolskiej 3

- środa, 20 marca, godz. 17.00 - przejazd rowerowy po dzielnicy, start - okolice klubu osiedlowego Bolek i Lolek, ul. Kołobrzeska 57

- czwartek, 21 marca, godz.15.30-17.30 - namiot w okolicach pawilonów handlowych przy ul. Opolskiej 3

- czwartek, 21 marca, w godz. 15.30-17.30 - spotkanie z kandydatami w okolicach ul. Obrońców Wybrzeża, przy przejściu dla pieszych na wysokości budynku numer 6, klatki B-C 

- piątek, 22 marca, godz. 17.00 - przejazd rowerowy po dzielnicy, start - okolice falowców przy ul. Piastowskiej 90 i 100

 

STOGI

- Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek, 21 marca, o godz. 18, w gmachu Szkoły Podstawowej nr 11, przy ul. Stryjewskiego 28.

 

SUCHANINO

- W tej dzielnicy odbędą się dwa spotkania z kandydatami. Pierwsze - w środę, 20 marca, o godz.17.30 w Szkole Podstawowej nr 43, a drugie - w czwartek, 21 marca, o godz.18, w Szkole Podstawowej nr 42 przy ul.Czajkowskiego 1.

 

ŚRÓDMIEŚCIE

- Zarząd Dzielnicy Śródmieście organizuje spotkanie kandydatek i kandydatów do Rady Dzielnicy, w trakcie którego będą mogli zaprezentować się mieszkankom i mieszkańcom Śródmieścia. Spotkanie zaplanowano w środę, 20 marca, o godz. 17.00, w siedzibie Rady, przy ul. Ogarnej 29/30. 

 

WRZESZCZ DOLNY

- w czwartek, 21 marca, zaplanowano "sprzątanie dzielnicy" (w związku z pierwszym dniem wiosny), w którym wezmą udział kandydaci na radnych. Będzie to okazja dla mieszkańców, by ich poznać, porozmawiać, a  także... dołączyć do akcji sprzątania. Zbiórka przy ul. Wyspiańskiego 5, początek o godz. 15

 

WRZESZCZ GÓRNY

W piątek, 15 marca, o godz. 18, w siedzibie Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny odbędzie się kolejne spotkanie organizacyjne kandydatek i kandydatów na radnych. Również w piątek na stronach internetowych RD Wrzeszcz Górny zamieszczone zostaną profile oraz programy poszczególnych kandydatek i kandydatów. 

 

ZASPA-MŁYNIEC

- Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec organizuje spotkanie w poniedziałek, 18 marca, o godz 18, w gmachu XV Liceum Ogólnokształcącego.