• Start
  • Wiadomości
  • Wrzeszcz gwiazdą internetu. Urokliwa dzielnica Gdańska "zagrała" w teledysku Pauliny Przybysz

Wrzeszcz gwiazdą internetu. Urokliwa dzielnica Gdańska "zagrała" w teledysku Pauliny Przybysz

Piosenka zatytułowana "Pirx", do której teledysk został nagrany, jest drugim singlem zapowiadającym nowy album Pauliny Przybysz "Chodź tu". Płyta pojawi się na rynku 6 października, a my już możemy nucić i podziwiać gdańskie zaułki. Zobacz, jak Wajdeloty wygląda na zdjęciach filmowych.
26.09.2017
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Paulina Przybysz w teledysku na ulicach Wrzeszcza

“Wychodzę

chcę żebyś zobaczył jak to jest

gdy mnie nie ma

chcę żebyś sobie poradził

chcę żebyś sobie nie poradził”


Tak śpiewa Paulina Przybysz w najnowszym teledysku, który ukazał się w sieci 22 września, i wychodzi... z kamienicy przy ul. Wajdeloty we Wrzeszczu! Piosenka zatytułowana "Pirx", do której teledysk został nagrany jest drugim singlem zapowiadającym nowy album Pauliny Przybysz "Chodź tu". Płyta pojawi się na rynku 6 października, a my już możemy nucić i podziwiać gdańskie zaułki.


Muzycy musieli dobrze czuć się we Wrzeszczu, gdyż umieścili pod filmikiem podziękowania dla m. in.: pań z zakładu fryzjerskiego na Waryńskiego, firmy Adiutare oraz ekipy Miód Melina Cafe z ul. Waryńskiego.

W komentarzach na youtube przeważają zachwyty nad nowym utworem. Ale jest i taki głos: “Wokal i muzyka koszmarne, ale okolica piękna” ;)


Okazuje się że prezydent Paweł Adamowicz też słucha Pauliny Przybysz. Taki oto wpis ukazał się dziś na jego profilu FB:TV

Festiwal Historyczny Wisłoujście przyciągnął tłumy