• Start
  • Wiadomości
  • WYBORY. Kandydat PiS, Kacper Płażyński, zakończył i podsumował kampanię wyborczą

WYBORY. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości Kacper Płażyński zakończył i podsumował kampanię wyborczą

Podsumowania kampanii wyborczej, Kacper Płażyński dokonał na Długim Targu, przy fontannie Neptuna. Towarzyszyło mu kilkanaście osób, które pomagały mu w staraniach o urząd prezydenta Gdańska. Na pytanie, co dalej, jeśli w niedzielę 4 listopada przegra w wyborach z Pawłem Adamowiczem, kandydat PiS odpowiedział: - Nie będzie przegranej.
( Publikacja: 01.11.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Kacper Płażyński podczas briefingu prasowego, który zakończył kampanię kandydata PiS na prezydenta Gdańska
Kacper Płażyński podczas briefingu prasowego, który zakończył kampanię wyborczą kandydata PiS na prezydenta Gdańska
Fb Kacpra Płażyńskiego


Skąd decyzja o zakończeniu kampanii wyborczej już w środę, 31 października, skoro cisza wyborcza zacznie się dopiero o północy z piątku na sobotę?

- Ja to podsumowanie robię już teraz z uwagi na to, że jutro mamy dzień Wszystkich Świętych, pojutrze Zaduszki: dni w polskiej tradycji wyjątkowe, czas refleksji, czas spokoju, i na pewno nie będziemy mieszkańców Gdańska atakować przez te najbliższe dni ulotkami, czy sprawami samorządowymi, czy politycznymi, bo uważamy, że to są te dni, które dla nas wszystkich są, no w pewien sposób, święte - wyjaśnił Kacper Płażyński.

Jak wyglądała ta kampania, z jego perspektywy?

- Tysiące spotkań z mieszkańcami Gdańska, dosłownie tysiące, może nawet dziesiątki tysięcy spotkań - mówił kandydat Prawa i Sprawiedliwości. - Rano, wieczorem, na zamkniętych, otwartych spotkaniach. Dzięki temu uzyskaliśmy ogrom wiedzy. Bo jedno jest myśleć, że wie się o Gdańsku wszystko i zna się recepty na bolączki wszystkich nas, mieszkańców, a dwa - jest później te recepty skonfrontować na co dzień z mieszkańcami Gdańska.

CAŁE PODSUMOWANIE: