• Start
  • Wiadomości
  • Konsultacje online dla zainteresowanych Gdańskim Stypendium Kulturalnym

Konsultacje online dla zainteresowanych Gdańskim Stypendium Kulturalnym

W poniedziałek, 22 kwietnia, w aplikacji Teams odbędzie się spotkanie online dla artystów i twórców zainteresowanych ubieganiem się o Gdańskie Stypendium Kulturalne. Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady aplikowania. Zgłoszenia do drugiego naboru stypendium ruszą wkrótce.
18.04.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
prosta grafika z napisem Gdańskie Stypendium Kulturalne
Zbliża się rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do drugiego naboru Gdańskiego Stypendium Kulturalnego. Chętni do tego, by aplikować, mogą wziąć udział we wcześniejszych konsultacjach
mat. UMG

Dyplomy trafiły do 66 artystów. To gdańscy stypendyści w dziedzinie kultury

Spotkanie online dla artystów i twórców zainteresowanych ubieganiem się o Gdańskie Stypendium Kulturalne odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia, o godzinie 13:00. Link do spotkania w aplikacji Teams.

Gdańskie Stypendium Kulturalne przyznawane jest pełnoletnim osobom mieszkającym i płacącym podatki w Gdańsku, które zajmują się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Artyści i twórcy mogą starać się o wsparcie miasta niezbędne do realizacji działań, w takich dziedzinach jak literatura, sztuki wizualne i wzornictwo, muzyka i sztuki dźwiękowe, taniec, teatr oraz upowszechnianie kultury.

Uruchomienie drugiego naboru do Gdańskiego Stypendium Kulturalnego ruszy wkrótce. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 maja.

Oprac. AO

21. Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Naukowców im. Jana Uphagena przyznane

TV

Ceremonia otwarcia Mistrzostw Europy w Wioślarstwie Morskim