• Start
  • Wiadomości
  • Uwaga kierowcy! Od poniedziałku zmiany w organizacji ruchu na ul. Kartuskiej

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku zmiany w organizacji ruchu na ul. Kartuskiej

W poniedziałek, 12 września, ok. godz. 9.00 na ul. Kartuskiej, na odcinku od ul. Otomińskiej do ul. Fabrycznej zostanie zmieniona organizacja ruchu.
12.09.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
W czasie trwania inwestycji na ul. Kartuskiej trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość
W czasie trwania inwestycji na ul. Kartuskiej trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Sygnalizacja świetlna

12 września planowane jest  uruchomienie  sygnalizacji świetlnej na ul. Kartuskiej, na skrzyżowaniu z ul. Inżynierską  oraz  na przejściu dla pieszych przed ul. Fabryczną.

Ujeścisko-Łostowice. Prace na ul. Piotrkowskiej w dobrym tempie. Intensywnie na "leśnym" odcinku 

Zmiana organizacji ruchu pozwoli na wprowadzenie ruchu pojazdów w układzie docelowym na ul. Kartuskiej, na odcinku od ul. Otomińskiej do ul. Fabrycznej. Ruch pojazdów będzie odbywał się w pełnym przekroju ulicznym na wybudowanym odcinku ul. Kartuskiej. Ruch pojazdów będzie odbywał się w układzie docelowym, a istniejące skrzyżowanie z ul. Inżynierską zostanie rozgrodzone.

Uwaga! Zwężenie jezdni

Na wysokości ulicy Fabrycznej, w miejscu prowadzenia prac związanych z kolejnym etapem rozbudowy ul. Kartuskiej wystąpi jeszcze zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Inwestycję tę realizuje konsorcjum, którego liderem jest spółka Kruszywo. Roboty prowadzone są na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej z ul. Nowatorów i ul. Fabryczną.

Miejsce, w którym nastąpi zwężenie drogi