• Start
  • Wiadomości
  • Tymczasowe otwarcie skrzyżowania ul. 3 Maja i Nowe Ogrody. Od piątku

Tymczasowe otwarcie skrzyżowania ul. 3 Maja i Nowe Ogrody. Przejezdne od piątku, 23 grudnia

Od piątku, 23 grudnia, do niedzieli, 8 stycznia, planowane jest tymczasowe otwarcie remontowanego skrzyżowania ul. 3 Maja i Nowe Ogrody, z uwagi na świąteczno-noworoczną przerwę w robotach. Ułatwienia dotyczą kierowców oraz pieszych.
( 22.12.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody budowane jest odwodnienie - z inwestycją wiąże się konieczność wprowadzania zmian w ruchu
Na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody budowane jest odwodnienie - z inwestycją wiąże się konieczność wprowadzania zmian w ruchu
fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

Forum Gdańsk sprzedane za ponad miliard zł. „Największa transakcja w Europie”

W dniach 23 grudnia - 8 stycznia kierowcy będą mogli korzystać ze wszystkich pasów jezdni na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody. W okresie świąteczno-noworocznym wszystkie prace związane z budową odwodnienia w tym miejscu będą zawieszone. Planowane jest także przywrócenie do funkcjonowania przejścia dla pieszych w ul. 3 Maja na wysokości Urzędu Miejskiego.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z budową odwodnienia na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody. Wykonawcą robót jest Konsorcjum firm Poleko Budownictwo Sp. z o.o. oraz WPRD Gravel Sp. z o.o. Koniec prac przewidziano latem 2023 roku.

Oprac. AO