• Start
  • Wiadomości
  • Targi AMBERIF 2020 planowane były na marzec, ale odbędą się w sierpniu

Targi AMBERIF 2020 planowane były na marzec, ale odbędą się w sierpniu

Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych podjęto decyzję o przełożeniu terminu 27 edycji targów AMBERIF 2020 na 26-29 sierpnia - informuje Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.
04.03.2020
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Targi AMBERIF 2020 pierwotnie miały odbyć się w dniach 18-21 marca. Po konsultacjach zostały przeniesione na 26-29 sierpnia
Targi AMBERIF 2020 pierwotnie miały odbyć się w dniach 18-21 marca. Po konsultacjach zostały przeniesione na 26-29 sierpnia
fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Analizując wiele różnych aspektów dotyczących organizacji i przebiegu Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF - Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. podjął decyzję o przełożeniu terminu targów na 26-29 sierpnia br.

Decyzja ta podjęta została po głębokiej analizie biznesowych aspektów uczestnictwa międzynarodowych wystawców i kupców.

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności oraz opinii przedstawionych przez grupy wystawców na spotkaniach 26 lutego i 4 marca br., a także informacje przekazane nam podczas licznych bezpośrednich kontaktów, skłoniły nas do wniosku, że w obecnej sytuacji zagrożona jest realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w dniach 18-21 marca.

Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o zmianie terminu ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na 27 edycji targów AMBERIF, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy przekonani, że 27 edycja targów AMBERIF zorganizowana w dniach 26-29 sierpnia br. będzie największym wydarzeniem bursztynniczym na świecie w tym roku.

Zapraszamy do Gdańska, Światowej Stolicy Bursztynu.


Powyższy komunikat jest stanowiskiem Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.