• Start
  • Wiadomości
  • Rozpoczęcie prac na ul. Górka. Nowa organizacja ruchu przez co najmniej 3 miesiące. MAPA

Rozpoczęcie prac na ul. Górka. Nowa organizacja ruchu przez co najmniej 3 miesiące. MAPA

W poniedziałek, 14 marca w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Górka. Zmiany w organizacji ruchu związane są z przebudową ulicy ramach Programu Rewitalizacji. Koniec robót przewidziano w grudniu 2022 r.
( Publikacja: 14.03.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
U dołu ulica Księdza Rogaczewskiego. Skrzyżowanie z ulicą Górka, która na grafice pnie się w górę a potem skręca w lewo
U dołu ulica Księdza Rogaczewskiego. Po jej środku skrzyżowanie z ulicą Górka, która na grafice pnie się w górę a potem skręca w lewo
gdansk.polska3d.pl

 

W związku z rozpoczynającą się przebudową ul. Górka, w poniedziałek 14 marca planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Przewiduje się jednostronne zawężenie ulicy Rogaczewskiego na wysokości budynków 42 i 44. Ponadto zostanie zamknięty odcinek od włączenia ul. Górka w ul. Rogaczewskiego do przejścia przez budynek znajdujący się przy ul. Górka 12.

Na pozostałej części ul. Górka przewiduje się zamknięcie ruchu samochodowego z wyłączeniem właścicieli garaży oraz posiadaczy abonamentu na pobliski parking. Dojście do budynków przy ul. Górka 12B, 13B oraz 14 będzie zapewnione poprzez bramę znajdującą się w budynku przy ul. Górka 12. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez co najmniej 3 miesiące.


ZOBACZ NA MAPIE

Mapa Górka


Zmiany w organizacji ruchu związane są z przebudową ul. Górka w ramach Programu Rewitalizacji. Wykonawcą prac jest firma Strabag, koniec robót przewidziano w grudniu 2022 r.