• Start
  • Wiadomości
  • Przymorze Małe. Sąsiedzka wigilia na Poznańskiej już w środę

Przymorze Małe. Przyjdź na sąsiedzką wigilię, spotkaj się ze znajomymi, posłuchaj kolęd

Święta Bożego Narodzenia za pasem, w domowych kuchniach trwa lepienie ostatnich pierogów, a Fundacja "Róbmy swoje dla kultury" szykuje przedświąteczną niespodziankę dla mieszkańców dzielnicy Przymorze Małe. Zajrzyjcie w najbliższą środę na ul. Poznańską. Będzie się działo.
20.12.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
W środę odbędzie się spotkanie wigilijne na Przymorzu Małym, przy ul. Poznańskiej. Przyjdźcie
W środę odbędzie się spotkanie wigilijne na Przymorzu Małym, przy ul. Poznańskiej. Przyjdźcie
Fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

 

 

Wigilię Sąsiedzką, dedykowaną przede wszystkim mieszkańcom Przymorza, zaplanowano w środę, 22 grudnia, od godz. 18.00. Odbędzie się ona na placu oraz ulicy biegnącej przed gmachem Centrum Kultury (ul. Poznańska 20).

Podczas spotkania zabrzmią m.in. kolędy i pastorałki w wykonaniu: Karoliny Arczewskiej - wokal, Marcina Wincenciaka - wokal oraz Ariela Suchowieckiego - klawisze.

Obecni poczęstowani zostaną ciepłym barszczem czerwonym z pasztecikiem, nie zabraknie też słodkości ufundowanych przez ZPC Bałtyk, który swoją siedzibę ma na terenie Przymorza Małego.

Środowe wydarzenie będzie okazją do spotkania się z sąsiadami i znajomymi widywanymi na co dzień w pobliskich sklepach czy na ulicach, złożenia sobie świątecznych życzeń, a przede wszystkim miłego spędzenia czasu.

- Prosimy o przybycie w maseczkach i... z dobrym humorem - apelują organizatorzy. - 22 grudnia ulica Poznańska będzie zamknięta dla samochodów, na odcinku od ul. Krzywoustego do ul. Czerwony Dwór - dodają.

 

3

 

4

TV

To przedszkole jest wzorem