• Start
  • Wiadomości
  • Polska - Kolumbia. Gdańska Strefa Kibica zaprasza dziś na "mecz o wszystko"

Polska - Kolumbia. Gdańska Strefa Kibica zaprasza dziś na "mecz o wszystko"

Dzisiejszy wieczór będzie dla wszystkich miłośników Mundialu ekscytujący, bowiem piłkarska reprezentacja Polski zagra w Kazaniu z Kolumbią. Wielkie emocje można przeżywać przed telewizorem w domu albo w pubie, ale gdańszczanie mają jeszcze jedną wspaniałą możliwość - Strefę Kibica na Targu Węglowym, w której mieści się 5 tys. osób. W ostatni wtorek była tam świetna zabawa, mimo porażki naszych z Senegalem. Jak będzie dzisiaj?
24.06.2018
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zdjęcie z meczu Polska-Senegal w Strefie Kibica na Targu Węglowym. We wtorek, 19 czerwca, przegraliśmy 1:2. Jak będzie dzisiaj?
Zdjęcie z meczu Polska-Senegal w Strefie Kibica na Targu Węglowym. We wtorek, 19 czerwca, przegraliśmy 1:2. Jak będzie dzisiaj?
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

Mecz zaczyna się o godz. 20. Strefa Kibica na Targu Węglowym będzie otwarta od godz. 18. do północy. Stawka jest bardzo wysoka, bowiem drużyna, która to spotkanie przegra, odpadnie z turnieju już w fazie grupowej. Remis też nikogo nie zadowoli. Zarówno Polska, jak i Kolumbia, muszą grać o zwycięstwo.

Gdańska Strefa Kibica będzie działała do 15 lipca, czyli ostatniego dnia mistrzostw świata. Wyposażona jest w ogromy telebim (52 mkw), na którym pokazane będą wszystkie mecze z udziałem Polaków (grupowe i ewentualnie następne), spotkanie Anglia - Belgia, oba półfinały oraz finał.

Więcej o Strefie Kibica na Targu WęglowymMundial. Mecze Polaków i inne atrakcje w gdańskiej Strefie Kibica. MAPA i HARMONOGRAM

PRZYPOMINAMY ZDJĘCIA Z WTORKOWEGO MECZU POLSKA-SENEGAL, W GDAŃSKIEJ STERFIE KIBICA BAWIŁO SIĘ WÓWCZAS 5 TYS. OSÓB: