PIT w Gdańsku się opłaca! Zwycięzcy zostali wylosowani. Sprawdź, czy coś wygrałeś

16 maja w studiu gdansk.pl miało miejsce losowanie nagród w konkursie „PIT w Gdańsku się opłaca!”. To już szósta edycja tej akcji, której celem jest zachęcenie ludzi do rozliczania się podatkowego w Gdańsku. Losowanie miało miejsce na żywo, ale na zamieszczonym filmie można sprawdzić swoją ewentualną wygraną.
( Publikacja: 16.05.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Losowanie w studiu gdansk.pl
Losowanie nagród miało miejsce w studiu gdansk.pl
fot. Tomasz Maciuk/gdansk.pl

Do tegorocznej, szóstej już edycji loterii „PIT w Gdańsku się opłaca!” przystąpiło 15 122 podatników. To osoby, które rozliczają swój PIT w naszym mieście. Dzięki temu miały one szansą na wygranie, którejś z atrakcyjnych nagród, a w tym roku były to:

  • 1 samochód - Peugeot E-280 Active o napędzie elektrycznym
  • 10 smartfonów Motorola G100
  • 15 rowerów trekkingowych Indiana model X-road 3.0 28 cali


Do 4 maja osoby rozliczające PIT w Gdańsku mogły zarejestrować się w konkursie „PIT w Gdańsku się opłaca!”. Po zatwierdzeniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia system informatyczny wyświetlił na ekranie unikatowy kod rejestracyjny oraz datę i godzinę rejestracji. Dodatkowo do uczestników, którzy prawidłowo wypełnili zgłoszenie, na numer podany przy rejestracji, SMSem został już wysłany unikatowy kod. Każdy uczestnik loterii był zobowiązany zachować kod, który otrzymał w wiadomości SMS.

Zobacz zapis losowania nagród:

 

Regulamin loterii : "PIT w Gdańsku się opłaca!"

Kampania PIT w Gdańsku się opłaca!” cieszy się od lat dużym powodzeniem wśród wszystkich, którzy decydują się na rozliczenie w Gdańsku. Z jednej strony to znakomita, pełna emocji zabawa, a z drugiej ważne wsparcie dla gdańskiego budżetu. Środki z podatku PIT Miasto Gdańsk przeznacza bowiem m.in. na: budowę nowych dróg, żłobków, przedszkoli i szkół, edukację dzieci i młodzieży, poprawę jakości infrastruktury bezpieczeństwa, wsparcie instytucji kultury i sztuki oraz programów zdrowotnych i społecznych.