• Start
  • Wiadomości
  • Ostatnia studniówka w tym roku szkolnym. Tak bawiło się mundurowe LO Spartakus

Ostatnia studniówka w tym roku szkolnym. Tak bawiło się mundurowe LO Spartakus

W sobotę, 24 lutego, odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym studniówka tegorocznych gdańskich maturzystów. W restauracji położonej najwyżej w Polsce północnej balowali maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego Spartakus. W sumie studniówkowy polonez w naszym mieście zabrzmiał w tym roku szkolnym 45 razy.
25.02.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Grupa młodych ludzi, ubranych w wieczorowe stroje - kobiety w długich sukniach, mężczyźni w ciemnych garniturach. Jedna z osób trzyma w ręku balony
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego Spartakus bawili się 24 lutego 2024 r. w restauracji Olivia Star
fot. Grzegorz Mehring/gdansk.pl

Ostatni przedmaturalny polonez w Gdańsku zatańczono w tym roku szkolnym w restauracji Olivia Star, zlokalizowanej w najwyższym drapaczu chmur na Wybrzeżu. 

Studniówki 2024 - 13 imprez gdańskich szkół w jeden weekend!

Studniówkowy sezon zamknęli maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego Spartakus im. Mieczysława Jałowieckiego. W tym roku tę położoną na Przymorzu Wielkim szkołę ukończy 33 uczniów i uczennic z dwóch klasach. LOM Spartakus w Gdańsku działa od 2015 roku i - jak czytamy na jego stronie “jest szkołą niepubliczną na prawach publicznej, o profilu sportowo - mundurowym, która łączy zdobywanie wiedzy i umiejętności ze sprawnością fizyczną i wyszkoleniem mundurowym”.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYDARZENIA

Studniówkowy maraton 2024. Wieczór z polonezem i walcem dla uczniów sześciu szkół

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, albo jej zastępcy, na niektórych z tegorocznych studniówek gościli osobiście. Na wszystkich studniówkach odczytywano list od prezydent, serwowano też okolicznościowe torty od Miasta Gdańska.

2024-02-24-studniowka-spartakus-056_949x633.JPG
Na tej studniówce uczniów Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego Spartakus odwiedziła Monika Chabior, zastępczyni prezydent Gdańska do spraw rozwoju społecznego i równego traktowania
fot. Grzegorz Mehring/gdansk.pl

TV

Światowa stolica bursztynu