Od poniedziałku zmiany w ruchu drogowym

Zmiany obowiązywać będą od 10 października w rejonie ulicy Kołobrzeskiej oraz na Trakcie św. Wojciecha. Spowodowane są prowadzonymi tam pracami remontowymi.
09.10.2016
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Ulica Kołobrzeska

Od 10 października planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w ul. Kołobrzeskiej, polegające na zamknięciu pasa ul. Kołobrzeskiej w kierunku do Alei Rzeczypospolitej. Wyjazd z dróg oraz nieruchomości znajdujących się na odcinku prowadzonej przebudowy skierowany zostanie w stronę morza. Dojazd do ul. Chłopskiej wyznaczony zostanie objazdami. Ruch pieszy odbywać się będzie wydzielonymi pasami po istniejących chodnikach i przejściach dla pieszych. Zmiana związana jest z wykonywaniem prac wodociągowo-kanalizacyjnych i potrwa ok miesiąc.

Więcej informacji tutaj.


W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac na Trakcie Św. Wojciecha od 10 października godz. 9.00, planowane jest całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Pruszcza Gdańskiego na odcinku od posesji nr 31/37 (Zremb) do posesji nr 99. Cały ruch skierowany zostanie na jezdnię w kierunku Gdańska. Ruch pieszy odbywać się będzie wydzielonymi pasami po istniejących chodnikach i przejściach dla pieszych. Przystanek autobusowy SANDOMIERSKA zlokalizowany zostanie w pasie jezdni na wysokości obecnego, tymczasowego przystanku.

Więcej informacji tutaj.TV

Czwarty mikrolas już rośnie - zobacz, jak powstawał na Oruni Górnej