Oceń gdańskie zoo w internetowej ankiecie. Masz czas do końca czerwca

Gdański Ogród Zoologiczny we współpracy z Urzędem Miasta przygotował ankietę, której celem jest uatrakcyjnienie oferty placówki. To ankieta internetowa, zawiera kilkanaście pytań, a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 10 minut. Wszystkich, którzy korzystają z uroków gdańskiego zoo, zachęcamy do wyrażenia swojej opinii.

Oceń gdańskie zoo w internetowej ankiecie. Masz czas do końca czerwca
A
A
data publikacji: 11 czerwca 2018 r.
Perspektywa rodzica, gdańszczanina czy turysty - dla ZOO liczy się opinia każdej osoby odwiedzającej to miejsce
Perspektywa rodzica, gdańszczanina czy turysty - dla ZOO liczy się opinia każdej osoby odwiedzającej to miejsce
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

Gdański Ogród Zoologiczny założony został w 1954 roku. Na powierzchni 125 hektarów mieszka obecnie 1112 zwierząt. To przedstawiciele aż 193 gatunków. O tym, że Gdański Ogród Zoologiczny to miejsce lubiane i chętnie odwiedzane świadczą na pewno liczby. ZOO co roku odwiedzane jest przez ok. 400 tys. osób.

- Okres wiosenno-letni to czas największej kumulacji odwiedzających -  mówi Michał Targowski, dyrektor Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. - Chcemy jednak, by gdańskie ZOO było atrakcyjne przez cały rok i aby oferta ogrodu była jak najbardziej  dopasowana do odwiedzających. Dlatego razem z Urzędem Miejskim w Gdańsku opracowaliśmy ankietę, która pomoże nam wskazać kierunki rozwoju. Gdańskie ZOO to obszarowo największy ogród zoologiczny w Polsce. Nasze 125 hektarów to komfortowe warunki dla zwierząt, które chronimy przed wyginięciem, ale też olbrzymia przestrzeń do rekreacji. Mamy świadomość i czujemy potrzebę zmian, ale żeby były one trafione, zapraszamy do podzielenia się swoimi opiniami na nasz temat.

Gereza Abisyńska
Gereza Abisyńska
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

- Liczymy, że ta ankieta pomoże uczynić Gdański Ogród Zoologiczny miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla osób odwiedzających - podkreśla Katarzyna Drozd-Wiśniewska, zastępca dyrektora Wydziały Polityki Gospodarczej i kierownik Referatu Badań i Analiz Społeczno-Gospodarczych w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. - Osoby, które zdecydują się na udział w badaniu, będą mogły m.in. ocenić różne aspekty funkcjonowania ZOO. To na przykład możliwość zakupu biletów, wygodę zwiedzania czy ofertę gastronomiczną. Będzie też miejsce na ocenę wrażenia ogólnego czy zgłoszenie nowych pomysłów. Z naszego doświadczenia w realizacji badań ankietowych wynika, że spostrzeżenia i sugestie osób odwiedzających często są bardzo trafne i stają się impulsem do wprowadzenia atrakcyjnych zmian. Jestem przekonana, że tak będzie i tym razem.


Ankieta internetowa dostępna jest pod adresem: http://gdanskiezoo.badanie.net/

oprac. NG (0)
www.gdansk.pl
oprac. NG (0)
www.gdansk.pl