Nowe Trendy w Turystyce 2018. Najnowsze technologie, usługi, strategia wideo

W piątek, 6 kwietnia, w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się najważniejsza konferencja branży turystycznej na Pomorzu. To cały dzień wykładów i warsztatów w których udział zadeklarowało 400 osób. Nowe Trendy w Turystyce 2018 odbyły się po raz 9.

Nowe Trendy w Turystyce 2018. Najnowsze technologie, usługi, strategia wideo
A
A
data publikacji: 06 kwietnia 2018 r.


Osoby związane z szeroko rozumianą turystyką, co roku, niecierpliwie czekają na ten dzień. Przede wszystkim dlatego, że wydarzenie gwarantuje zdobycie użytecznej wiedzy. Bo Nowe Trendy w Turystyce to nie tylko warsztaty i wykłady, ale także panele, rozmowy, możliwość poznania ciekawych wystawców i oczywiście różnego rodzaju konkursy. O czym rozmawiano w tym roku?

Na przykład o najnowszych technologiach w turystyce niosących rewolucyjne rozwiązania. O tworzeniu spójności marki restauracji z marką pracodawcy. O dostarczaniu gościom usług, które budują wartość ich doświadczeń, czyli guest experience 4.0. A także o tym, jaką moc ma film w turystyce, jak zbudować skuteczną strategię video marketingową przy pomocy "Stories" na Facebooku i Instagramie.


oprac. NG (0)
www.gdansk.pl
oprac. NG (0)
www.gdansk.pl