• Start
  • Wiadomości
  • Karta Mieszkańca i Karta Turysty. Zbieraj świąteczne punkty choinkowe, sięgnij po nagrody

Karta Mieszkańca i Karta Turysty. Zbieraj świąteczne punkty choinkowe, sięgnij po nagrody

Właśnie rozpoczął się długo wyczekiwany Jarmark Bożonarodzeniowy, a wraz z nim bardzo popularny wśród mieszkańców i turystów konkurs punktowy. Do wygrania są ciekawe nagrody, które na pewno zadowolą laureatów: gadżety, torby na zakupy, kubki. Pełną listę podajemy pod linkiem, który znajduje się w tekście.
( 23.11.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zdjęcie przedstawia kilka leżących obok siebie gdańskich Kart Mieszkańca. Są wielkości karty bankomatowej, w tonacji kolorystycznej biało-niebieskiej. W lewym górnym karty jest logo z tarczą herbową Gdańska i napis "Jestem z Gdańska"
Kartę Mieszkańca (podobnie, jak Kartę Turysty) po prostu warto mieć - na co dzień daje liczne bonusy, a teraz również możliwość wygrania nagród w świątecznym konkursie
Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

Odwiedź Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy i wygraj 

Podczas trwania jarmarku (do 21 grudnia) każdy użytkownik z aktywną Gdańską Kartą Mieszkańca lub Kartą Turysty ma możliwość zbierania punktów choinkowych, a następnie wymieniania ich na nagrody rzeczowe. Do wygrania są m.in. różne gadżety z gdańskimi motywami, w tym z najnowszej, świątecznej kolekcji. Nie wszystkie nagrody będą dostępne cały czas, dlatego upatrzony zestaw warto rezerwować jak najszybciej!

Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy oficjalnie rozpoczęty. “Najpiękniejszy czas w roku”

Jak rozpocząć zabawę z Kartą Mieszkańca lub Kartą Turysty?

To bardzo proste! Do wzięcia udziału w konkursie turyści potrzebują Karty Turysty i aplikacji Gdańska Karta Turysty, dostępnej bezpłatnie na systemach Android oraz iOS - więcej informacji można znaleźć na stronie www.kartaturysty.visitgdansk.com. W przypadku gdańszczan posiadających Kartę Mieszkańca wystarczy pobrać aplikację Jestem z Gdańska, dostępną również bezpłatnie na obu systemach (pobierz na Android lub iOS). Aplikacja pozwoli na zeskanowanie kodów QR, które zostaną umieszczone w różnych miejscach na terenie całego jarmarku. Każdego dnia będzie można zeskanować 10 kodów, a tym samym zdobyć 10 punktów choinkowych.

Przed zeskanowaniem kodu warto upewnić się, czy Gdańska Karta Mieszkańca jest aktywna, tzn. czy mamy dodany pakiet mieszkańca 2022. Jeśli nie, można go bez problemu dodać online na www.jestemzgdanska.pl lub w Centrum Obsługi przy al. Grunwaldzkiej 148. Pakiet kosztuje 1 zł. Osobom, które już posiadają aplikację Jestem z Gdańska polecamy ponadto sprawdzenie, czy nie wymaga ona aktualizacji.

TUTAJ ZOBACZ NASZ KRÓTKI FILM O JARMARKU

Rezerwacja nagród

Posiadacze Gdańskiej Karty Mieszkańca swoje nagrody będą mogli rezerwować na www.jestemzgdanska.pl lub poprzez aplikację Jestem z Gdańska. Natomiast turyści, którzy skorzystają z Karty Turysty, rezerwacji dokonają na www.kartaturysty.visitgdansk.com. Wszystkie nagrody będzie można odebrać w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej, ul. Długi Targ 28/29, w godz. 10:00-16:00.

Aktualna lista nagród dla użytkowników Karty Mieszkańca

Zabawa trwa do 21 grudnia 2022 r.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, dostępne są na www.jestemzgdanska.pl oraz www.kartaturysty.visitgdansk.com.

Zielony prostokątny baner z wizerunkiem Karty Mieszkańca i Karty Turysty oraz napisanym na czerwonym pasku hasłem "Zbierz świąteczne punkty! Zgarnij atrakcyjne nagrody". Na banerze znajdują się podstawowe informacje o konkursie, które są również w artykule. Na dolnym marginesie banera umieszczono logotypy organizatorów konkursu
Baner zachęcający do udziału w konkursie
GOT