• Start
  • Wiadomości
  • Juwenalia. Znamy pełną listę wykonawców: Kult, OSTR, Organek...

Juwenalia. Znamy pełną listę wykonawców: Kult, OSTR, Organek...

Na gdańskich Juwenaliach wystąpią m.in. Pezet, Organek i Kult. 25 i 26 maja (piątek, sobota) na scenie na Placu Zebrań Ludowych pojawi się w sumie 12 artystów.
( 11.05.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Kazik Staszewski z zespołem Kult będzie jedną z gwiazd JuwenaliówKazik Staszewski z zespołem Kult będzie jedną z gwiazd Juwenaliów
Wojciech Jakubowski/KFP

Juwenalia Gdańskie to nowy festiwal muzyczny na mapie Polski i największy festiwal studencki w Trójmieście. Pierwszy raz w historii tego regionu, samorządy studenckie i Miasto Gdańsk jednoczą swoje siły, aby wspólnie zorganizować nowe, niepowtarzalne wydarzenie. Sześć uczelni to sześć razy więcej atrakcji przygotowanych nie tylko dla studentów, ale także dla mieszkańców Trójmiasta oraz gości odwiedzających te miejsca. Cztery dni wypełnione są imprezami kulturalnymi, rozrywkowymi i sportowymi – a przede wszystkim koncertami gwiazd.

W ramach koncertów wystąpią m.in. Pezet, Organek i Kult, ale największymi gwiazdami wydarzenia będą niewątpliwie dwie brytyjskie artystki, czyli Ella Eyre – wokalistka o bardzo mocnym głosie, znana z nagranego z zespołem Rudimental kawałka „Waiting All Night” oraz Chlöe Howl – autorka takich tanecznych hitów jak „Rumour” czy „Paper Heart”.

Bilety dostępne na Eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim (Empik, Media Markt, Saturn).

Plan koncertów Juwenaliów Gdańskich:
Plac Zebrań Ludowych


Koncert piątkowy, 25.05.2018, otwarcie terenu: 16:00
Zagrają: Cleo, Danzel, Mesajah, Grubson, Pezet, Organek

Koncert sobotni, 26.05.2018, otwarcie terenu: 15:00
Zagrają: Jelonek, O.S.T.R., Kult, Smolik//Kev Fox, Chlöe Howl, Ella Eyre

Więcej informacji na:

www.juwenaliagdanskie.pl

facebook.com/JuwenaliaGdanskie