• Start
  • Wiadomości
  • Jakie prezenty na Mikołaja dostały zwierzęta z zoo, a jaki prezent czeka na odwiedzających z okazji świąt?

Jakie prezenty na Mikołaja dostały zwierzęta z zoo, a jaki prezent czeka na odwiedzających z okazji świąt?

Zwierzęta nie dzieci, nie muszą czyścić żadnych butów, aby dostać prezent z okazji dnia świętego Mikołaja. Podopieczni Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego otrzymali we wtorek, 6 grudnia, specjalne podarunki. Zobacz film, na którym wielbłądy, papugi, orangutany i szympansy sprawdzają, co znajduje się w ich mikołajkowych paczkach. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia gdańskie zoo zaprasza wszystkich zwiedzających do wyjątkowej wizyty w Małym Zoo.
06.12.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Dużo uciechy z prezentów miały szympansy
Dużo uciechy z prezentów miały szympansy
mat. Facebook/ Gdański Ogród Zoologiczny
Warto pamiętać, że Gdański Ogród Zoologiczny jest czynny cały rok, we wszystkie dni tygodnia. W grudniu zoo otwarte jest w godzinach 9.00-14.00.
 
 

Sianko z Małego Zoo

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia gdańskie zoo zaprasza wszystkich zwiedzających do wyjątkowej wizyty w Małym Zoo, gdzie będzie można pogłaskać lub przytulić jego lokatorki - kozy i zrobić sobie zdjęcie przy szopce, a w prezencie otrzymać pęczek świeżego siana, prosto ze stodoły na wigilijny stół.

Z atrakcji korzystać można od 6.12 do 20.12.2022 roku w godzinach 11:00-13:00. Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu wstępu do zoo, wyjątkowo wejście do Małego Zoo będzie bezpłatne dla wszystkich odwiedzających ogród w tych dniach.

Ewenement na skalę europejską. W gdańskim ZOO urodziły się gepardy grzywiaste

TV

Miłe chwile w Radzie Miasta