• Start
  • Wiadomości
  • Zumba, joga, nordic walking w Gdańsku za darmo? Zobacz wideoczat - dzisiaj, godz. 12.30

Zumba, joga, nordic walking... Jak i gdzie ćwiczyć w Gdańsku za darmo? Zobacz nasz wideoczat

Zumba, joga, nordic walking - to jedne z wielu bezpłatnych zajęć, ale nie jedyne. Wszystko w ramach programu “Aktywuj się w Gdańsku”. Jak z nich skorzystać? O tym opowiedzą nasi goście podczas programu “Wszystkie Strony Miasta” w poniedziałek, 8 lipca, godz. 12.30.
( Publikacja: 07.07.2019 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Run Beach Morning to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem, ale nie wiedzą jak i gdzie. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę. Zbiórka o 9.00, przy molo w Brzeźnie
Run Beach Morning to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem, ale nie wiedzą jak i gdzie. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę. Zbiórka o godz. 8.50, przy molo w Brzeźnie
gdansk.pl

 

Jak dołączyć do programu i dlatego warto? O tym opowiedzą nasi goście w studio:

  • Kamil Koniuszewski - zastępca dyrektora Gdańskiego Ośrodka Sportu,
  • Adam Zagórski - pomysłodawca i prowadzący zajęcia Run Beach Morning,
  • Łukasz Marszałkowski - trener zajęć w programie “Aktywuj się w Gdańsku”.

Program “Aktywuj się w Gdańsku” odbywa się od 2013 roku i realizowany jest przez Gdański Ośrodek Sportu. W szerokim wachlarzu sportowych ofert znajdziemy zajęcia dla ludzi bardzo aktywnych, początkujących, seniorów, mam z małymi dziećmi czy dla całych rodzin. Zajęcia skierowane są do mieszkańców Gdańska. Niezależnie od tego, ile czasu możemy poświęcić na sport tygodniowo, ze znalezieniem zajęć które wpasują się w napięty grafik, nie powinno być problemu. Zajęcia odbywają się zarówno rano, jak i wieczorem, siedem dni w tygodniu.

 

ZOBACZ FILM Z ZAJĘĆ NORDIC WALKING

 

W realizacji programu “Aktywuj się w Gdańsku” wykorzystywane są obiekty miejskie oraz ciekawe plenery, np. plaża czy Park im. Ronalda Reagana. Wybrane aktywności są odpowiedzią na zainteresowanie mieszkańców daną formą ruchu, dlatego oferta jest zmienna. Do programu można przystąpić w każdej chwili, ćwiczyć regularnie lub okazjonalnie, choć regularność w każdym sporcie jest wskazana. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy. Nie są wymagane zapisy – można dołączyć w każdej chwili.

Program poprowadzi Natalia Gawlik.

 

ZOBACZ FILM Z ZAJĘĆ RUN REACH MORNING

 

CZYTAJ TAKŻE:

Bezpłatne zajęcia nordic walking dla gdańszczan. Dowiedz się, jak i gdzie rozpocząć ćwiczenia

Chcesz zacząć biegać? Najlepiej na molo w Brzeźnie, w każdą niedzielę