Jak biegać z głową? Przyjdź na trening z ekspertem Gdańskiego Ośrodka Sportu

Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na treningi biegowe podczas których poznać można poprawną technikę biegania i nauczyć się, jak prawidłowo planować i realizować trening biegowy. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania, nie trzeba się zapisywać. Spotkania odbywają się co środę, naprzemiennie w dwóch lokalizacjach.
23.04.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą kobietę biegnącą w słoneczny dzień. Jest ona ubrana w sportowy strój: białą koszulkę z logotypem i jakimś napisem na rękawie oraz białą czapkę z daszkiem. Na obu dłoniach ma ona sportowe zegarki lub urządzenia do śledzenia aktywności fizycznej. Kobieta podnosi obie ręce w geście kciuka do góry, co może oznaczać zadowolenie lub sukces. W tle widoczne są drzewa i niebieskie niebo, co wskazuje na zewnętrzne środowisko, prawdopodobnie park lub teren do biegania. Jej entuzjastyczne wyrażenie twarzy i pozytywna gestykulacja sugerują, że jest w dobrej kondycji i cieszy się z biegu lub osiągniętego wyniku.
Bieganie to przyjemność, ale najlepiej wiedzieć, jak to robić
Fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Joga, zumba, gimnastyka dla seniorów i inne - ruszają zajęcia “Aktywuj się w Gdańsku”

Bezpłatne bieganie z trenerem

Treningi prowadzi Szymon Dolega. Czas trwania zajęć to 90 minut. Zapisy nie są wymagane, można dołączyć w każdym momencie. 

Pierwsza część zajęć potrwa do 29 maja. Spotkania będą odbywać się w środy na stadionie LA i rugby przy al. Grunwaldzkiej 244 (Strzyża) oraz przy zbiorniku retencyjnym Świętokrzyska (Ujeścisko - Łostowice), w godzinach 18.00 – 19.30.

Zaplanuj sezon biegowy już teraz. Ruszyły zapisy do cyklu #RUNGDN

Szczegółowy harmonogram:

Treningi na Stadionie LA i rugby

  • 24.04.2024
  • 08.05.2024

Treningi przy zbiorniku Świętokrzyska

  • 15.05.2024
  • 22.05.2024
  • 29.05.2024

GOS zaplanował już także jesienną rundę treningów dla biegaczy, która potrwa od 4 września do 23 października. Będzie realizowana również w środy w godzinach 18.00 – 19.30 i również w dwóch lokalizacjach - w Kiełpinku oraz na Jasieniu. Szczegółowy harmonogram pojawi się na stronie GOS bliżej realizacji jesiennej rundy.

TV

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Biało-Czerwona na Górze Gradowej