Cel szkolenia - czego można się spodziewać
- Projekty cyfrowe to dla większości z nas codzienność, jednocześnie ich efektywne prowadzenie i wdrażanie mogą nastręczać nieco trudności. Osoby z instytucji kultury muszą być partnerami dla firm technologicznych planując stworzenie narzędzia, a następnie obsługują i koordynują kolejne projekty cyfrowe, to wymaga nowych kompetencji - mówi Karina Rojek z Instytutu Kultury Miejskiej.
„Plac Bohaterów”. Intelektualna uczta z brawurową rolą Doroty Kolak. RECENZJA
Szkolenie przeznaczone jest dla kadry kultury, w szczególności osób pracujących w muzeach, bibliotekach, archiwach czy galeriach. W programie: definiowanie problemu i potrzeb, które chcemy rozwiązać za pomocą narzędzia cyfrowego, współpraca z dostawcą IT przy opracowaniu specyfikacji narzędzia cyfrowego, na co warto zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy z dostawcą usług IT, jak zaplanować harmonogram projektu cyfrowego, co po wdrożeniu, czyli jak planować dalszy rozwój narzędzia cyfrowego?
Prowadzenie: Karolina Szczepaniak. Menadżerka projektów IT w agencji digitalowej Superskrypt oraz trenerka w obszarze nowych technologii. Przez kilka lat związana z Fundacją Centrum Cyfrowe, gdzie w ramach Pracowni Otwierania Kultury realizowała projekty IT. Współautorka projektu Transformator Kultury.
STRONA INSTYTUTU KULTURY MIEJSKIEJ
Zarządzanie projektem cyfrowym w instytucji kultury - szkolenie
- Prowadzenie: Karolina Szczepaniak, Superskrypt
- Data: 29-30 listopada 2022 r., godz. 10.00 - 15.00
- Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40
Koszt: 30 zł, zapisy: na portalu Evenea