• Start
  • Wiadomości
  • IKM zaprasza do udziału w szkoleniu “Jak zarządzać projektem cyfrowym w instytucji kultury?”

IKM zaprasza do udziału w szkoleniu “Jak zarządzać projektem cyfrowym w instytucji kultury?”

W jaki sposób koordynować i obsługiwać projekty cyfrowe w instytucji kultury? Na co zwrócić uwagę przy współpracy z partnerem technologicznym? Jak opracować specyfikację wymarzonego narzędzia, a wreszcie jak zaplanować dalszy jego rozwój w ramach działalności programowej instytucji? Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na szkolenie „Zarządzanie projektem cyfrowym w instytucji kultury”, które 29 i 30 listopada poprowadzi Karolina Szczepaniak z agencji digitalowej Superskrypt. Koszt 30 zł. 
23.11.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zaplanowane na 29 i 30 grudnia szkolenie w IKM przeznaczone jest dla kadry kultury, w szczególności osób pracujących w muzeach, bibliotekach, archiwach czy galeriach
Zaplanowane na 29 i 30 grudnia szkolenie w IKM przeznaczone jest dla kadry kultury, w szczególności osób pracujących w muzeach, bibliotekach, archiwach czy galeriach
Paweł Jóźwiak/IKM

Cel szkolenia - czego można się spodziewać

- Projekty cyfrowe to dla większości z nas codzienność, jednocześnie ich efektywne prowadzenie i wdrażanie mogą nastręczać nieco trudności. Osoby z instytucji kultury muszą być partnerami dla firm technologicznych planując stworzenie narzędzia, a następnie obsługują i koordynują kolejne projekty cyfrowe, to wymaga nowych kompetencji - mówi Karina Rojek z Instytutu Kultury Miejskiej.

„Plac Bohaterów”. Intelektualna uczta z brawurową rolą Doroty Kolak. RECENZJA

Szkolenie przeznaczone jest dla kadry kultury, w szczególności osób pracujących w muzeach, bibliotekach, archiwach czy galeriach. W programie: definiowanie problemu i potrzeb, które chcemy rozwiązać za pomocą narzędzia cyfrowego, współpraca z dostawcą IT przy opracowaniu specyfikacji narzędzia cyfrowego, na co warto zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy z dostawcą usług IT, jak zaplanować harmonogram projektu cyfrowego, co po wdrożeniu, czyli jak planować dalszy rozwój narzędzia cyfrowego?

Prowadzenie: Karolina Szczepaniak. Menadżerka projektów IT w agencji digitalowej Superskrypt oraz trenerka w obszarze nowych technologii. Przez kilka lat związana z Fundacją Centrum Cyfrowe, gdzie w ramach Pracowni Otwierania Kultury realizowała projekty IT. Współautorka projektu Transformator Kultury.

STRONA INSTYTUTU KULTURY MIEJSKIEJ

Zarządzanie projektem cyfrowym w instytucji kultury - szkolenie

  • Prowadzenie: Karolina Szczepaniak, Superskrypt
  • Data: 29-30 listopada 2022 r., godz. 10.00 - 15.00
  • Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40

Koszt: 30 zł, zapisy: na portalu Evenea

TV

Budowa basenu we Wrzeszczu jeszcze w tym roku