• Start
  • Wiadomości
  • Gdańsk w tulipanach. Trwa konkurs dla gdańskich rad dzielnic na kwietne rabaty

Gdańsk w tulipanach. Konkurs dla gdańskich rad dzielnic na kwietne rabaty

Rady Dzielnic mogą otrzymać od miasta bezpłatnie cebulki tulipanów. Potem wystarczy je zasadzić i zadbać o piękną rabatę. Warto też zgłosić ją do konkursu przygotowanego przez miasto Gdańsk i gdansk.pl
11.10.2017
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Gdańsk będzie wkrótce w takich pięknych tulipanach

Przypominamy, że Gdańskie Rady Dzielnic mogą otrzymać bezpłatnie cebulki tulipanów od Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Każda z rad, która zgłosi chęć uczestniczenia w projekcie, otrzyma po 270 cebulek tulipanów, w tym:

  • - tulipan żółty - 90 szt.
  • - tulipan czerwony - 90 szt.
  • - tulipan biały - 90 szt.

Ale są oczywiście pewne warunki, które trzeba spełnić, aby wziąć udziału w tym projekcie.

Oto one:

1. Rady Dzielnic wspólnie z mieszkańcami dzielnicy wybierają ogólnodostępną, możliwą do nasadzenia cebulek przestrzeń lub przestrzenie w swojej dzielnicy.

2. Rady Dzielnic przesyłają zdjęcie wybranego miejsca wraz z lokalizacją (adresem) na email:konkurs@gdansk.pl w terminie do 18 października 2017 r.

3. Rady Dzielnic odbierają cebulki tulipanów w terminie od 18 do 23 października 2017 r. w siedzibie Gdańskiego Centrum Multimedialnego w Gdańsku ul. Andruszkiewicza 5 (budynek KOGA, piętro I, pok. 1/24) w godz. 8.00-16.00.

4. Rady Dzielnic wykonują zdjęcia rabat w okresie kwitnienia i do 30.05.2018 r. przesyłają je na adres: konkurs@gdansk.pl.

5. Wszystkie nadesłane przez Rady Dzielnic zdjęcia rabat (przed posadzeniem i w czasie kwitnienia) zostaną opublikowane w dniu 1 czerwca 2018 r. na stronie internetowe gdansk.pl.

6. Wyboru pięciu najciekawszych/najoryginalniejszych kompozycji rabat dokonają internauci oddając głos na wybrane zdjęcie w terminie od 1 do 10 czerwca 2018 r.

7. Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.gdansk.pl w dniu 11 czerwca 2018 r.

8. Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni dodatkowymi pakietami roślin ozdobnych.