• Start
  • Wiadomości
  • Dodatkowe wsparcie komunikacyjne do lokali wyborczych w niedzielę

Dodatkowe wsparcie komunikacyjne do lokali wyborczych w niedzielę

W celu zapewnienia lepszego dojazdu do lokali wyborczych w niedzielę, 13 października, nastąpią czasowe zmiany w funkcjonowaniu wybranych linii autobusowych. Linie 268 i 512 będą funkcjonować w oparciu o powszedni rozkład jazdy, natomiast rozkład linii 178 zostanie skorygowany o zajazdy do przystanku „Olszynka Szkoła”.
09.10.2019
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
ZTM w Gdańsku wprowadza zmiany w kursowaniu kilku linii w dniu wyborów
ZTM w Gdańsku wprowadza zmiany w kursowaniu kilku linii w dniu wyborów
fot. Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

 

Linia 178

- wydłużenie wszystkich kursów do przystanku „Olszynka Szkoła” (z obsługą wszystkich przystanków na trasie zajazdu), począwszy od kursu realizowanego o godz. 8:42 z przystanku „Olszynka Niwki” w kierunku Jana z Kolna, a skończywszy na kursie o godz. 19:39 włącznie.

Linia 268

- linia będzie funkcjonować wg powszedniego rozkładu jazdy. Rozpocznie funkcjonowanie od kursu realizowanego o godz. 8:47 z przystanku „Szczęśliwa 02” w kierunku Smęgorzyna, a skończy na kursie o godz. 16:57 włącznie, realizowanym z przystanku „Smęgorzyno 01” w kierunku Kiełpinka.

Linia 512

- linia będzie funkcjonować wg powszedniego rozkładu jazdy. Rozpocznie funkcjonowanie począwszy od kursu realizowanego o godz. 8:10 z przystanku „Sobieszewo 01” w kierunku Przegaliny, a skończy na kursie o godz. 16:45 włącznie, realizowanym z przystanku „Przegalina” w kierunku Sobieszewa.

 

TV

Westerplatte – beneficjent czy ofiara polityki historycznej?