• Start
  • Wiadomości
  • Czerwona strefa w Gdańsku. Jak z tym żyć? Miasto zaprasza na konferencję online - piątek, godz. 12.30

Czerwona strefa w Gdańsku. Jak z tym żyć? Miasto zaprasza na konferencję online - piątek, godz. 12.30

Wprowadzenie przez rząd czerwonej strefy epidemicznej w Gdańsku - podobnie jak we wszystkich miastach wojewódzkich - będzie obowiązywało od soboty, 17 października. Co to oznacza dla jakości życia wszystkich mieszkańców? Prezydent Aleksandra Dulkiewicz opowie o tym ze swoimi współpracownikami na konferencji transmitowanej na naszym portalu online - w piątek, o godz. 12.30.
( 15.10.2020 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zanim wprowadzono strefy żółte i czerwone, zasady bezpieczeństwa epidemicznego też obowiązywały, ale pod wieloma względami były mniej rygorystyczne. Nz. stoisko na tegorocznym Jarmarku św. Dominika, gdzie wśród klientów promowano dezynfekcję dłoni
Zanim wprowadzono strefy żółte i czerwone, zasady bezpieczeństwa epidemicznego też obowiązywały, ale pod wieloma względami były mniej rygorystyczne. Nz. stoisko na tegorocznym Jarmarku św. Dominika, gdzie wśród klientów promowano metodę skutecznej dezynfekcji rąk
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

O tym, jakie skutki niesie wprowadzenie w Gdańsku czerwonej strefy, opowiemy podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w piątek, 16 października o godz. 12.30 na dziedzińcu Urzędu Miejskiego przy ul. Nowe Ogrody 8/12. W spotkaniu udział wezmą: Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Piotr Borawski, zastępca prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu, Piotr Kowalczuk zastępca prezydenta ds. edukacji i usług społecznych oraz Joanna Pińska, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Podczas konferencji obowiązywać będzie rygor sanitarny, prosimy o utrzymywanie dystansu fizycznego oraz zasłanianie ust i nosa.

Konferencja będzie dostępna online na profilu FB prezydent Aleksandry Dulkiewicz oraz na portalu gdansk.pl.