• Start
  • Wiadomości
  • AMBERIF SPRING 2022. Zobacz fotorelację z pierwszego dnia Targów Bursztynu

AMBERIF SPRING 2022. Zobacz fotorelację z pierwszego dnia Targów Bursztynu

Po ubiegłorocznej odsłonie wirtualnej, Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF powróciły z wiosenną odsłoną na żywo. Przez trzy dni w sopocko-gdańskiej Ergo Arenie czekają pełne wrażeń i inspiracji spotkania z ponad 200 wystawcami, prezentacje nowych kolekcji i konferencje branżowe. Czwartek, 24 marca, jest dniem otwartym dla publiczności - to jedna z tegorocznych nowości targów.
23.03.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Już po raz 29. odbywa się w naszym mieście wiosenna edycja targów jubilerskich AMBERIF, skupionych wokół bursztynu bałtyckiego i złotnictwa
Już po raz 29. odbywa się w naszym mieście wiosenna edycja targów jubilerskich AMBERIF, skupionych wokół bursztynu bałtyckiego i złotnictwa
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

 

We wtorek, 22 marca, w Ergo Arenie rozpoczęły się trzydniowe Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING. To największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń targowych branży jubilerskiej, mogące się pochwalić rangą najważniejszego na świecie wydarzenia dedykowanego promocji bursztynu, przyciągającego wystawców, przedstawicieli branży i miłośników tego surowca z całego świata.

W tegorocznej edycji udział bierze blisko 200 wystawców. Jak zwykle jest to niepowtarzalna okazja do spotkań wystawców z kupcami, stwarzając im przestrzeń do rozmów biznesowych i towarzyskich. Przede wszystkim w ramach targów odbywają się jednak prezentacje najnowszych kolekcji dedykowanych miłośnikom bursztynu z całego świata.

Oprócz srebrnej i złotej biżuterii z bursztynem, biżuterii oraz przedmiotów dekoracyjnych ze „złotem Bałtyku”, zakres tematyczny targów obejmuje także kamienie szlachetne, biżuterię ze srebra i złota, narzędzia, materiały i wyposażenie firm produkcyjnych, unikatowe kolekcje autorskiej biżuterii prezentowane w Galerii Projektantów przez indywidualnych twórców, artystów oraz studia projektowe.

 

Zobacz fotorelację z pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING:

 

Do najważniejszych stref tematycznych tragów należą: TOP AMBER - ok. 30 najbardziej renomowanych wystawców z propozycją najwyższej jakości produktów bursztynniczych, AMBER JEWELLERY - bogata oferta popularnej biżuterii z bursztynem wystawców z całego świata, GOLD & SILVER - produkty jubilerskie z metali i kamieni szlachetnych, zegarki, trendy jubilerskie, TECH ZONE - pełen asortyment technologii, półfabrykatów i usług wspierających produkcję jubilerską, DESIGN GALLERY - premierowe kolekcje biżuterii unikatowej, przygotowane przez czołówkę polskich artystów-złotników, START-UP ZONE - zupełnie nowa propozycja - międzynarodowa strefa debiutów młodych projektantów biżuterii autorskiej.

Wtorek i środa (22-23 marca) to dni branżowe, natomiast w czwartek (24 marca) targi po raz pierwszy od wielu lat otwierają się na publiczność „niebranżową”. Dzięki temu każdy miłośnik dobrego designu, biżuterii i bursztynu będzie mógł kupić bilet na to wydarzenie.

Jak co roku targom AMBERIF SPRING towarzyszy bogaty program wydarzeń naukowych i artystycznych oraz ekspozycje przygotowane przez partnerów wydarzenia: galerie, muzea, uczelnie artystyczne, organizacje i media branżowe. Uzupełnieniem tradycyjnych spotkań wystawców i kupców jest cyfrowa platforma AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM z katalogiem online wystawców i ich produktów. Przypominamy, że platforma Amberif Virtual Showroom umożliwia uczestnictwo online w targach. Katalog wystawców, lista produktów i kontakt z poszczególnymi wystawcami - wszystkie te rzeczy znajdziecie na virtual.amberif.pl.

 

AMBERIF SPRING
22-23 marca, godz. 10:00-17:00
24 marca, godz. 10:00-16:00 (dzień otwarty dla publiczności), bilety: 35 zł lub 50 zł

Miejsce: ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Bilety: dostępne online na www.amberif.pl oraz na miejscu
Organizacja: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Kontakt: amberif@mtgsa.com.pl 

 

TV

Miłe chwile w Radzie Miasta