• Start
  • Wiadomości
  • 9. Kongres Smart Metropolia przełożony na kolejny rok. W środę odbędzie się Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza

9. Kongres Smart Metropolia przełożony na kolejny rok. W środę odbędzie się Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza

Zaplanowana w dniach 3-4 listopada 2020 r. 9. edycja Kongresu Smart Metropolia została przełożona na przyszły rok. Organizatorzy zachęcają do udziału w innym wydarzeniu, w formule online - Pomorskim Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza. Trwają zapisy.
01.11.2020
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Otwarcie 8. Kongresu Smart Metropolia 2019 rok, nz. Michał Glaser prezes zarządu OM GGS
Otwarcie 8. Kongresu Smart Metropolia 2019 rok, nz. Michał Glaser prezes zarządu OM GGS
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

- Tegoroczna edycja Smart Metropolia ze względów oczywistych nie odbędzie się. Mamy nadzieję, że na jesieni 2021 r. znowu się spotkamy z Państwem, by porozmawiać o przyszłości, wyzwaniach i problemach metropolii w Polsce - informuje Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot, jeden z głównych organizatorów odbywającego się dotąd rokrocznie w Gdańsku kongresu.

Samorząd województwa pomorskiego zaprasza na Pomorskie Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza, które odbędzie się w formie online w środę, 4 listopada br.

Jak powstrzymać klimatyczną katastrofę i zachować Ziemię dla przyszłych pokoleń? Co mogą zrobić firmy, samorządy i zwykli mieszkańcy? Wreszcie, jak osiągnąć zeroemisyjną gospodarkę? To tylko niektóre kwestie, którymi zajmować się będą uczestnicy forum. Inauguracja odbędzie się o  godz. 10. Zgłoszenia udziału można przesyłać drogą elektroniczną na adres strategia2030@pomorskie.eu.

Informacje oraz program dostępne są na stronie internetowej pomorskie.eu.

 

 

TV

100-lecie ulicy Krętej