PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Komunikacja autobusowa na uroczystość o 4:45 na Westerplatte
Komunikacja autobusowa na uroczystość o 4:45 na Westerplatte
Komunikacja autobusowa na uroczystość o 4:45 na Westerplatte
W4
Orunia Równa o. 03:18
Olszyńska   03:22
Bratki   03:25
Olszynka Szkoła   03:27
Miałki Szlak   03:30
Elbląska Wiadukt   03:31
Westerplatte p. 03:43

 

W5
Św. Wojciech o. 02:55
Starogardzka   03:03
Gościnna   03:10
Żabi Kruk   03:20
Wróbla   03:25
Przeróbka   03:32
Budzysza   03:36
Westerplatte p. 03:44

 

W6
Olimpijska o. 03:02
Srebrna   03:11
Niepołomicka   03:13
Orunia Górna   03:19
Sandomierska   03:23
Żabi Kruk   03:27
Przeróbka   03:33
Budzysza   03:37
Westerplatte p. 03:45

 

W7
Bysewo o. 02:45
Fabryczna   02:54
Kiełpino Górne   03:00
Karczemki   03:05
Szczęśliwa   03:09
Damroki   03:15
Emaus   03:21
Brama Wyżynna   03:28
Przeróbka   03:35
Budzysza   03:39
Westerplatte p. 03:47

 

W8
Jaworzniaków o. 03:05
Os. Świętokrzyskie   03:07
Zakoniczyn   03:10
Niepołomicka   03:13
Przemyska   03:16
Cieszyńskiego   03:20
Odrzańska   03:23
Żabi Kruk   03:26
Przeróbka   03:32
Budzysza   03:36
Westerplatte p. 03:44

 

W9
Jaworzniaków o. 02:57
Przywidzka   03:01
Lawendowe Wzg. 03:04
Ujeścisko   03:07
Rogalińska   03:12
Cieszyńskiego   03:15
Cienista   03:18
Chałubińskiego   03:21
Odrzańska   03:22
Żabi Kruk   03:25
Przeróbka   03:31
Budzysza   03:35
Westerplatte p. 03:43

 

W10
Port Lotniczy o. 02:56
Firoga   02:58
Agrarna   03:02
Złota Karczma   03:05
Potokowa   03:11
Galeria Bałtycka   03:15
Wrzeszcz PKP   03:16
Zaspa SKM   03:21
Czarny Dwór   03:26
Płażyńskiego   03:28
Westerplatte p. 03:40

 

W11
Osowa PKP o. 02:40
Marsa   02:45
Sopocka   02:48
Oliwa TRAM   02:57
Pomorska   03:03
Obrońców Wybrzeża 03:08
Czarny Dwór   03:10
Dworska   03:19
Wyzwolenia   03:24
Nowy Port   03:27
Śnieżna   03:30
Westerplatte p. 03:40

 

W12
Oliwa TRAM o. 02:55
Obr. Westerplatte 02:56
Bażyńskiego   02:58
Strzyża PKM   03:01
Wrzeszcz PKP   03:07
Jaśkowa Dolina   03:09
Dworzec Główny 03:19
Brama Wyżynna   03:21
Żabi Kruk   03:22
Przeróbka   03:28
Budzysza   03:31
Westerplatte p. 03:40

 

W13
Jasień PKM o. 03:14
Migowo   03:19
Warneńska   03:21
Piecewska   03:23
Kurpińskiego   03:25
Wagnera   03:27
Hucisko   03:34
Brama Wyżynna   03:36
Żabi Kruk   03:37
Przeróbka   03:43
Budzysza   03:46
Westerplatte p. 03:55

 

W14
Niedźwiednik o. 03:07
Potokowa   03:10
Warneńska   03:15
Piekarnicza   03:18
Park Naukowo-Tech. 03:20
Suchanino   03:24
Hucisko   03:32
Brama Wyżynna   03:34
Żabi Kruk   03:35
Przeróbka   03:41
Budzysza   03:44
Westerplatte p. 03:53

 

W15
Czyżewskiego o. 03:06
Cm. Oliwski   03:09
Oliwa TRAM   03:12
Oliwa PKP   03:15
Bora-Komorowskiego 03:18
Jagiellońska   03:20
Olsztyńska   03:23
Jana Pawła II   03:28
Legionów   03:30
Klonowicza   03:35
Nowa Gdańska   03:38
Westerplatte p. 03:50

 

W16
Oliwa TRAM o.  
Obr. Westerplatte    
Bażyńskiego    
Strzyża PKM    
Wrzeszcz PKP    
Jaśkowa Dolina    
Dworzec Główny   03:34
Brama Wyżynna   03:36
Żabi Kruk   03:37
Przeróbka   03:43
Budzysza   03:46
Westerplatte p. 03:55

Po zakończeniu uroczystości, autobusy będą kursować od godz. ok. 07:00 (zakończenie uroczystości) pomiędzy Westerplatte, a Bramą Wyżynną i Dworcem Głównym.

Szczegółowy rozkład jazdy z wszystkich przystanków będzie dostępny na stronie www.ztm.gda.pl