Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wypożyczalnie rowerów

A
A
ALFA wypożyczalnia rowerów
80-512 Gdańsk
Al. Hallera 269/wejście 50
rondo rowerowe "Przy Budach"
tel. kom.: 509 561 609
www: http://rowery.ingdansk.pl
Logo Alfa wypożyczalnia rowerów

Znajdziesz nas w Gdańsku-Brzeźnie obok ronda rowerowego ("Przy Budach") - niedaleko wejścia na plażę nr 50, skrzyżowanie z Jantarową. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wypożyczalnię rowerów, ale również tandemy, quady dla dzieci, hulajnogi i gokarty. Prowadzimy serwisowanie rowerów, organizujemy rowerowe wycieczki w Trójmieście i okolicy, aktywne zwiedzanie i wiele innych. Mamy w sprzedaży najaktualniejsze mapki rowerowe z trasami i atrakcjami Trójmiasta. Współpracujemy z renomowanym salonem rowerowym i motocyklowym KTM. Wystawa pięknych rowerów ELECTRA otwarta jest przy wypożyczalni.


BIKE RENTAL GDAŃSK
BIKE TOUR GDAŃSK
Długi Targ 13
80-828 Gdańsk
tel.: +48 504 45 88 68
e-mail: touristpoint.gdansk@gmail.com
www: https://bikerentalgdansk.pl
www: https://biketourgdansk.com
bike tour gdansk logo

Nasza wypożyczalnia znajduję się na Starym Mieście w samym Centrum Gdańska. Oferujemy rowery miejskie, górskie, trekingowe, dziecięce, oraz tandem. Dla wymagających klientów posiadamy rowery elektryczne fat bike. Organizujemy wycieczki rowerowe z lokalnym przewodnikiem po trójmieście. Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu, do godzin wieczornych. Masz pytania zadzwoń.


Nie dotyczy rowerów
80-833 Gdańsk
ul. Mariacka 28/30/51
tel. kom.: 503 714 073, 603 762 082
e-mail: info@niedotyczyrowerow.pl
www: niedotyczyrowerow.pl


Rent a Bike Gdansk
Gdańsk 80-836
ul. Kołodziejska 7/9
tel kom 502 751 120
e-mail: touristpoint.gdansk@gmail.com
www: www.touristpointgdansk.pl

Logo Rent a bike Gdansk

Tourist Point to jedyny taki punkt turystyczny w Gdańsku, w którym możesz wynająć rower. Nasza wypożyczalnia znajduję się, na starówce przy Zbrojowni od strony ulicy Piwnej. Przyjdz i wypożycz lub zadzwoń, a podstawimy rower do Ciebie, (w obrębie Starego Miasta). Zapraszamy codziennie od 8 00 do 21 00.


Rowerem Po Gdańsku
80-177 Gdańsk
ul. Wały Jagiellońskie 5
tel. kom.: +48 608 250 108
e-mail: kontakt@rowerempogdansku.pl
www: rowerempogdansku.pl
Logo Rowerem Po Gdańsku

Gorąco zachęcamy do najprzyjemniejszej, a przy tym najzdrowszej formy zwiedzania Trójmiasta! Porzuć komunikacje miejską i zakorkowane ulice.. Wypożycz rower w Rowerem Po Gdańsku i ciesz się świeżym powietrzem! Masz już rower? Nie szkodzi ! Pokaż miasto znajomym którzy przyjechali do Ciebie w odwiedziny! Z nami możesz w przyjemny i zdrowy sposób odkrywać uroki tak niesamowitego i pełnego tajemniczych zakątków miasta, jak Gdańsk! W naszej ofercie mamy wyjątkowo stylowe i komfortowe rowery miejskie oraz trekingowe.

Znajdziesz nas w centrum Gdańska, między Radą Miasta a Dworcem Gł. PKP.

Oferujemy również dowóz i odbiór rowerów na trenie Trójmiasta!


Rowerownia, rent-a-bike Sopot
Siedziba firmy:
80-041 Gdańsk
ul. Fieldorfa 11/3
tel: 58 320 61 69
fax: 58 320 61 67
e-mail: kontakt@rowerownia.gda.pl
www: www.rowerownia.gda.pl
Logo Rowerownia, rent-a-bike Sopot

"ROWEROWNIA" - to największa wypożyczalnia rowerów w Trójmieście!
Wypożyczamy dobrej klasy rowery trekkingowe w wersji 26'' i 28''. Posiadamy ramy męskie i damskie o różnej wielkości. Dysponujemy także jedynym w Polsce 7 - osobowym rowerem integracyjnym.
Wystarczy skontaktować się z nami a my dostarczymy rowery we wskazane miejsce na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni. Oferujemy także zorganizowane wycieczki jedno i kilkudniowe po naszym regionie a w sezonie letnim organizujemy cyklicznie Zwiedzanie Trójmiasta z Przewodnikiem na Rowerze!
Jesteśmy do dyspozycji cały tydzień od 9.00 do 19.00


TourBike
80-333 Gdańsk
ul. Pomorska 16B/2
tel. kom.: 518 518 458
e-mail: info@tourbike.pl
www: www.tourbike.pl
Logo TourBike

Oferujemy rowery górskie z najnowszej 2011 kolekcji TREK 4500 Disc w rożnych rozmiarach. Rower ten posiada najwyższej klasy komponenty, 9 biegów, hamulce hydrauliczne. Jest lekki i wytrzymały.
Rowery dostarczamy i odbieramy pod podany adres na terenie Trójmiasta.
Organizujemy tygodniowe, weekendowe i jednodniowe wyprawy rowerowe po Kaszubach i Pomorzu połączone ze spływami kajakowymi. Zapraszamy też na zwiedzanie Trójmiasta na rowerze w jeden dzień.


VELOKING
80-374 Gdańsk
ul. Dąbrowszczaków 1
tel. kom.: 698 665 560
e-mail:info@veloking.pl
www: www.veloking.pl
Logo veloking

"Veloking" to sieć wypożyczalni firmowych rowerów spacerowych damskich i męskich, rowerów trekkingowych i dziecięcych, gokartów BERG o napędzie rowerowym oraz pojazdów cztero i dwuosobowych ze wspomaganiem elektrycznym. Przez cały rok znajdziesz nas w Gdańsku Przymorze przy ul. Dąbrowszczaków 1 a w sezonie wiosenno-letnim od Brzeźna, po Jelitkowo i Sopot. Dysponujemy zapinkami do rowerów, kaskami dla dzieci, fotelikami i przyczepkami. Zapewniamy dowóz i odbiór rowerów do hoteli i pensjonatów na terenie Trójmiasta. Współpracujemy z renomowanymi firmami jak Zasada, BERG oraz DTG. Serdecznie zapraszamy!!!