PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zostań HOSTEM - przyjmij zagranicznego wolontariusza do swojego domu!

A
A
aisec

Podejmij się wyzwania, przeżyj bogatą w doświadczenia przygodę i wzmocnij swoje umiejętności językowe - zostań HOSTEM! Host to osoba osoba przyjmująca gościa z zagranicy w swoje progi. W ramach praktyk ze Stowarzyszeniem AIESEC Polska do Trójmiasta przybywają młodzi i ambitni ludzie ze wszystkich stron świata. Zdobywając doświadczenie w obcym kraju, z dala od rodziny i przyjaciół, mogą czuć się zagubieni. Razem z Tobą mamy szansę to zmienić!

Global Host to darmowa inicjatywa AIESEC umożliwiająca przyjęcie wolontariusza z zagranicy do własnego domu na okres od 1 do 6 tygodni. Wolontariusze pracują w trójmiejskich szkołach, przedszkolach i organizacjach pozarządowych.


.

Dlaczego warto? 

  • Zostając Hostem dla wolontariusza AIESEC, możesz:

- znaleźć przyjaciela z drugiego końca świata,

- poćwiczyć języki obce,

- odkryć nową kulturę,

- bawić się w międzynarodowym towarzystwie!

.

Co powinieneś dać od siebie?

  • Tak naprawdę wystarczą:

1. DOBRE CHĘCI - jeżeli chcesz pokazać polską kulturę, odsłonić przed praktykantem uroki Trójmiasta, nie masz obaw przed wprowadzeniem nowej osoby do swojego życia, a także jesteś otwarty/a na nowe znajomości - to program właśnie dla Ciebie!

2. PODSTAWOWE WARUNKI MIESZKALNE - stworzenie dla wolontariusza "własnego kącika", gdzie będzie mógł poczuć się swobodnie, nie obawiaj się, jeżeli nie dysponujesz całym wolnym pokojem dla wolontariusza!

.

Zgłoś się już dziś: http://bit.ly/GlobalHost_Gdansk

Monika Stachurska (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Rozwoju Społecznego