Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zapisz się się do Newslettera Gdańskich NGO i bazy organizacji pozarządowych

Ankieta dla organizacji pozarządowych

A
A

Zpaisz się Newslettera Gdańskch NGO! 

Newsletter Gdańskich NGO
Newsletter Gdańskich NGO
Michał Pielechowski

Informacje przesyłane w Newesletterze Gdańskich NGO pogrupowane są w dwa działy: Informacje Organizacji Pozarządowych oraz Informacje Urzędowe. Aby poznać większą ilość szczegółów dotyczących przesłanej informacji wystarczy kliknąć przycisk "więcej" znajdujący się pod każdym nagłówkiem. Pokieruje on do strony organizatora gdzie znajdować się mogą ewentualne załączniki. 

-> Zapisz się bezpośredno do newslettera 


Organizacje, które chcą zamieścić informacje w newsletterze, prosimy o przesyłanie materiałów, każdorazowo do poniedziałku lub środy do godziny 12:00 na  adres mailowy ngo-info@gdansk.gda.pl. Materiał powinien zawierać krótką informację na temat np. promowanego wydarzenia, maksymalnie dwa zdjęcia, oraz link do Państwa strony internetowej, na której znajduje się cała treść informacji oraz ewentualne materiały do pobrania. 

Baza danych organizacji pozarządowych tworzona jest na podstawie ankiet dobrowolne wypełnionych przez organizacje działające na terenie Gdańska. Ankieta i baza będzie w głównej mierze podstawą do zapraszania organizacji pozarządowych do konsultacji oraz do informowania o działaniach Urzędu Miejskiego oraz Rady Miasta Gdańska. Na adresy mailowe podane w ankiecie również wysyłany będzie Newsletter Gdańskich NGO. 

Jeśli dane zamieszczone w zakładce Baza organizacji pozarządowych są błędne, nieaktualne lub niekompletne proszę wypełnić ankietę i złożyć ją w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Najlepiej w siedzibie Referatu Współpracy Lokalnej i Innowacji Społecznych Wydziału Rozwoju Społecznego (ul. Kartuska 5, pokój 205, II piętro)

Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

formularz ankiety dla NGO (44.5 KB)