PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Strefa Aktywności Stogi - aktywne pożegnanie wakacji

W imieniu młodej społeczności gdańskiej dzielnicy Stogi, Fundacji Inicjowania Rozwoju „UP Foundation” (Organizatora), Partnera Generalnego i Dobrego Sąsiada – Grupy LOTOS S.A., Partnera Strategicznego MOSiR Gdańsk, Partnera merytorycznego – Kałuża Tor Skimboardingowy oraz obszernego grona pozostałych partnerów biznesowych i społecznych już w najbliższy weekend (26-28.08.2016) zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska do odwiedzenia Strefy Aktywności Stogi.

A
A

Strefa Aktywności Stogi

W przedsięwzięciu chodzi o to, aby integrować społeczność lokalną, dając jej przestrzeń do budowania relacji. Inicjatorzy Strefy Aktywności Stogi robią to  bardzo skutecznie poprzez obszerną, zróżnicowaną i wielopokoleniową ofertę aktywności fizycznej i wspólnego spędzania czasu wolnego.

W jednym miejscu spotkają się zarówno maluchy i ich rodzice, młodzież, jak i osoby w kwiecie wieku. W programie pokazy ratownicze, warsztaty pierwszej pomocy, letnia biblioteczka dla koneserów dobrej książki, mega piaskownica dla najmłodszych, warsztaty tworzenia pamiątek z wakacji, fitness - zumba i nie tylko, fitness dla seniorów, gry zespołowe i wiele, wiele innych atrakcji. Już po raz drugi zrealizowane zostaną unikatowe II Zawody Skimboardingowe Stogi On Board. Dlaczego unikatowe? Bo tego na Stogach jeszcze nie było. Bo rozgrywane są największym w Europie sztucznym torze skimboardowym mieszczącym się na najpiękniejszej gdańskiej plaży Stogi.

Wszystkie aktywności dostępne będą nieodpłatnie. Do zobaczenia na Stogach!

 

Kontakt do organizatora:

Monika Hinc, Prezes Fundacji Inicjowania Rozwoju „UP Foundation”

tel.: 514 753 795

Stogi on Board