PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Spotkanie konsultacyjne - Polityki Wewnętrzne w zakresie ochrony dziecka przed przemocą

A
A

Zapraszamy przedstawicieli gdańskich placówek zaangażowanych w proces tworzenia Polityk Wewnętrznych w zakresie ochrony dziecka przed przemocą do udziału w spotkaniu konsultacyjnym.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 września br., godzina 9.00 (czas trwania ok. 1,5h) w sali konferencyjnej MOPR (Gdańsk, ul. K. Leczkowa 1A).

Podczas spotkania Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy dokona prezentacji z procesu przygotowania Polityki Wewnętrznej Szkoły w zakresie ochrony dziecka przed przemocą. Następnie Pani Krystyna Baryś ze Szkoły Podstawowej Nr 15 podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie stosowania w praktyce rozwiązań zaczerpniętych z Procedury Interwencji w Sytuacji Krzywdzenia  Dziecka. Podczas spotkania Zespół zapewni możliwość omówienia wątpliwości i doświadczeń z przygotowywania dokumentów zarówno z praktykami (przedstawicielami Szkół, które już przygotowały własne materiały), jak i z przedstawicielem Zespołu Interdyscyplinarnego, który służyć będzie swoim doświadczeniem.

Zapraszamy serdecznie - nie wymagamy wcześniejszego zapisywania się na konsultacje!

Więcej informacji: Centrum Niebieskich Kart, Zespół Interdyscyplinarny Gdańsk.