Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kluby i domy sąsiedzkie

Informacje na temat funkcjonowania klubów i domów sąsiedzkich.

A
A
NARZEDZIOWNIK11
A4_Kluby_Domy_Sasiedzkie


Lista domów i klubów sąsiedzkich: 


1. Dom Sąsiedzki "Gościnna Przystań" na Oruni

ul. Gościnna 14

Przemysław Kluz

tel. 58 304 99 56

http://www.facebook.com/GoscinnaPrzystan/


2. Dom Sąsiedzki na Osieku

ul. Stajenna 3

Lena Ormińska

tel. 511-827-107

www.fiskforum.org.pl

www.facebook.com/Fundacja-Inicjatyw-Społeczno-Kulturalnych-FORUM-123626277838213/


3. Biblioteka Społeczna - Dom sąsiedzki na Stogach

ul. Hoża 14

Marzena Brzezińska

tel. 605 172 935, 58 303 37 96

http://www.facebook.com/biblioteka.spoleczna/


4. Dom Sąsiedzki w Nowym Porcie

ul. Wyzwolenia 49 (parter, budynek Bursy Gdańskiej)

Marcin Bildziuk

tel. 507 705 970

http://www.facebook.com/domsasiedzkiwnowymporcie/


5. Dom Sąsiedzki na Biskupiej Górce

ul. Biskupia 4

Anna Butrym

tel. 513 767 866

http://www.facebook.com/Klub-Senioryci-409789749217805/


6. Dom Sąsiedzki przy Północnej

ul. Północna 5

Justyna Rogińska

tel. 58 344 42 56

http://www.facebook.com/Fundacja-Sprawni-Inaczej-860888983970104/


7. Dom Sąsiedzki "Zakopianka"

ul. Zakopiańska 40

Lucyna Karczewska

tel. 600 040 185

http://www.facebook.com/Dom-S%C4%85siedzki-Zakopianka-Gda%C5%84sk-Siedlce-1668497213428667/



8. Inkubator Sąsiedzkiej Energii - Dolne Miasto

ul. Reduta Wyskok 2

Elżbieta Woroniecka, Danuta Pluzińska, Adrian Werner

tel. 58 716 31 59

https://www.facebook.com/isegdansk/


9. Dom Sąsiedzki na Ujeścisku

ul. Przemyska 21

Anna Staruszkiewicz

Krystyna Dominiczak

tel. 601 915 823


10. Dom Sąsiedzki w Bibliotece „Nasze Ujeścisko”

ul. Piotrkowska 41 A

Mirosław Dariusz Pająkowski

tel. 601 915 823

https://www.facebook.com/DomKulturyBibliotekaUjescisko/


11. Dom Sąsiedzki w Oliwskim Ratuszu Kultury

Opata Jacka Rybińskiego 25

Magdalena Majchrzakowska

tel. 601 057 574

https://www.facebook.com/ratuszkultury/


12. Dom Sąsiedzki w Domu Zarazy

ul. Stary Rynek Oliwski 15

Danuta Poczman

tel. 517-305-983

https://www.facebook.com/DomZarazy/


13. Dom Sąsiedzki Piecki –Migowo

ul. Jaśkowa Dolina 105 lokal 10 (przychodnia Morena, wejście od Piecewskiej)

Florian Wojciechowski, tel. 501-187-457

https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzyjaciolPiecekMigowoWGdansku/


14. Dom Sąsiedzki w Pałacu Ślubów

Aleja Grunwaldzka 5

Ewa Zabłocka

tel. 504 871 495

https://www.facebook.com/domsasiedzkiwpalacu/


15. DOM SĄSIEDZKI - BAJKOWY ŚWIAT

ul. Bajki 8

Marcin Gruszkiewicz

tel.510 861 361

https://www.facebook.com/pg/Fundacja-Obudź-Nadzieję-190755250959165/


16. Dom Sąsiedzki Jaśkowa 7

ul. Jaśkowa Dolina 7

Olena Dobrovolska

tel. 515 151 802 i 583 444 111

https://www.facebook.com/Jaskowa7/


17. Klub Sąsiedzki - Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście

ul. Nowe Ogrody 35 II piętro

Elżbieta Rutkowska

tel. 58 716 22 65

https://www.facebook.com/swietlicakpwtrojmiescie/


18. Włóczkowe Rewolucje -Klub Sąsiedzki

ul. Ks. Sychty 12/14 siedziba Rady Dzielnicy Strzyża

Anna Dukowska

tel. 694 597 187

https://www.facebook.com/FundacjaNaszaPrzestrzen/


19. Cafe Albert – Klub Sąsiedzki

ul. Waryńskiego 21

Paulina Sieradzan

tel. 509 082 935

https://www.facebook.com/Klub-Cafe-Albert-Towarzystwo-Pomocy-im-%C5%9Bw-Brata-Alberta-Ko%C5%82o-Gda%C5%84skie-1485341845092106/?ref=br_rs


20. Klub sąsiedzki „13”

ul. Tysiąclecia 13 A

Krzysztof Skrzypski

tel. 58 553 20 15

https://www.facebook.com/Klub-s%C4%85siedzki-13-657666591097345/


21. Klub sąsiedzki Gedanus

Ul. Św. Barbary 3

Katarzyna Gregorkiewicz, tel. 604 542 923

https://www.facebook.com/GedanusDzielnicowDomKultury/


22. Klub sąsiedzki w Świbnie

Ul. Mieczysława Boguckiego 96

Sławomira Suska

tel. 505 112 563 (po 15.00)

tel. 58 308 05 57 (do 15.00)

https://www.facebook.com/SasiedziWSwibnie/


23. Klub Młodego Wrzeszczaka

ul. Wajdeloty 14/2

Gosia Zamorska

tel. 504 450 334

https://www.facebook.com/klubwrzeszczaka/


Do pobrania:

Działania, godziny otwarcia, dane kontaktowe do działających klubów i domów sąsiedzkich (850.89 KB)

(aktualizacja listopad 2018)


Prezentacja założeń konkursowych (420.08 KB)

Kryteria określające centra lokalne (266.28 KB)