PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Badanie ewaluacyjne Gdańskiej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych „Barometr Strategii”

Badanie ewaluacyjne Gdańskiej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych „Barometr Strategii”
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Badanie ewaluacyjne Gdańskiej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych „Barometr Strategii”. Każda gdańszczanka i każdy gdańszczanin może wyrazić swoją opinię wypełniając online ankietę i biorąc udział w spotkaniu online.

1080_1080px_GSRPS2
 

Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zaprasza mieszkanki i mieszkańców Gdańska do udziału w badaniu poświęconym tematyce aktywności społecznej. Badanie jest realizowane przez Ośrodek Badań i Analiz Społecznych przy współpracy z Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Badanie jest anonimowe, a zebrane wyniki posłużą do stworzenia zbiorczych zestawień statystycznych.

Link do badania: https://aktywnygdansk.webankieta.pl/

Dzięki zebranym w ankiecie danym możliwe będzie zbudowanie lepszych programów wsparcia dla mieszkańców i mieszkanek w zakresie aktywności społecznej. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 4 minut. Ankieta będzie dostępna do 30 listopada 2020 r.

Zapraszamy też serdecznie do zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu online, podczas którego będzie możliwe podzielenie się opinią i pomysłami jak lepiej możemy wspólnie działać w tym obszarze. Spotkanie odbędzie się 25 listopada (środa) o g. 16.30. Będzie miało ono formę wywiadu grupowego. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza w terminie do 23 listopada 2020 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do formularza: https://rb.gy/rvkhmy

 

Państwa udział w tym projekcie jest bardzo ważny. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu.