PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Badanie ewaluacyjne Gdańskiej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych „Barometr Strategii”

A
A

Badanie ewaluacyjne Gdańskiej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych „Barometr Strategii”. Każda gdańszczanka i każdy gdańszczanin może wyrazić swoją opinię wypełniając online ankietę i biorąc udział w spotkaniu online.

1080_1080px_GSRPS2
 

Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zaprasza mieszkanki i mieszkańców Gdańska do udziału w badaniu poświęconym tematyce aktywności społecznej. Badanie jest realizowane przez Ośrodek Badań i Analiz Społecznych przy współpracy z Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Badanie jest anonimowe, a zebrane wyniki posłużą do stworzenia zbiorczych zestawień statystycznych.

Link do badania: https://aktywnygdansk.webankieta.pl/

Dzięki zebranym w ankiecie danym możliwe będzie zbudowanie lepszych programów wsparcia dla mieszkańców i mieszkanek w zakresie aktywności społecznej. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 4 minut. Ankieta będzie dostępna do 30 listopada 2020 r.

Zapraszamy też serdecznie do zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu online, podczas którego będzie możliwe podzielenie się opinią i pomysłami jak lepiej możemy wspólnie działać w tym obszarze. Spotkanie odbędzie się 25 listopada (środa) o g. 16.30. Będzie miało ono formę wywiadu grupowego. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza w terminie do 23 listopada 2020 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do formularza: https://rb.gy/rvkhmy

 

Państwa udział w tym projekcie jest bardzo ważny. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu.