PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ashton Jean-Pierre z foto inspide w Gdańsku!

A
A

W dniach 10-11 sierpnia i 13-14 sierpnia 2015 roku odbędą się warsztaty z fotografii, organizowane przez zespół Inspide w Gdańsku. Inspide to pięcioosobowa nieformalna grupa działająca na rzecz osób głuchych we współpracy ze Stowarzyszeniem Tłumaczy Polskiego Języka Migowego.

Celem Inspide jest zainspirowanie osób z wadą słuchu do podążania za swoimi marzeniami poprzez ukazanie historii życia oraz opowieści o pasji zaproszonych do wspólnych działań gości. Co niezwykłe, gośćmi są osoby z różnych stron Europy, głusi, którzy realizują swoje marzenia w rzeczywistości. Grupa Inspide raz na miesiąc organizuje z nimi spotkania w formie wykładów lub warsztatów, podczas których dzielą się swoją historią, wiedzą i pasją, w której się realizują i z której są znani. Dziedziny, które reprezentują są bardzo szerokie, począwszy od aktorstwa, poprzez filmografię, a skończywszy na dziennikarstwie. 

gosc

Źródło: www.pjm.inspide.info

Specjalnym gościem w ramach sierpniowych warsztatów będzie Ashton Jean-Pierre, popularny w Wielkiej Brytanii fotograf, znany szczególnie z wykonywania sesji ślubnych. Wprowadzi on uczestników zajęć w tajniki fotografii oraz udoskonali nabyte wcześniej już przez nich umiejętności.

Warsztaty zostaną podzielone na dwa dwudniowe bloki warsztatowe. Podczas pierwszych warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami fotografii, z kolei podczas drugich Ashton zajmie się porównaniem fotografii analogowej z cyfrową oraz wprowadzi w świat tej pierwszej.

Liczba miejsc jest ograniczona – może zapisać się maksymalnie dwanaście osób.

W pierwszym terminie zapisów (do 20 lipca) koszt warsztatów wynosi 250 zł, w drugim terminie cena jest wyższa o 100 zł.

Formularz zgłoszeniowy

Czas i miejsce warsztatów: 10-11.08.2015 dla początkujących, 13-14.08.2015 dla zaawansowanych.

Warsztaty będą odbywać się codziennie w godzinach 11:00-16:00 w siedzibie Fundacji Wspólnota Gdańska przy ulicy Opata Jacka Rybińskiego 25 w Gdańsku.

Film w wersji PJM

 

Film w wersji IS

Więcej o Inspide: www.pjm.inspide.infowww.facebook.com/inspide

Więcej o Stowarzyszeniu Tłumaczy Polskiego Języka Migowego: www.stpjm.org.plwww.facebook.com/StowarzyszenieTlumaczyPolskiegoJezykaMigowego

Ashton Jean-Pierre: www.ashtonjean-pierre.comwww.facebook.com/pages/Ashton-Jean-Pierre-Photography