PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zmiana terminu zamknięcia odcinka ul. Biskupiej

Zmiana terminu zamknięcia odcinka ul. Biskupiej
Z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, termin zamknięcia fragmentu ul. Biskupiej został przesunięty ze środy, 21.02 na poniedziałek 26.02.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W poniedziałek 26 lutego po porannym szczycie planowane jest zamknięcie ul. Biskupiej, od skrzyżowania z ul. Na Stoku do Biskupiej 21.  Dojścia piesze zostaną zachowane. Z uwagi na warunki terenowe, dojazd do kamienic nr 24 A i C będzie zapewniony przez teren Komendy Wojewódzkiej Policji po okazaniu specjalnych przepustek, które zostaną wydane mieszkańcom. Z powodu wojny w Ukrainie i zaostrzonych przepisów bezpieczeństwa, nie ma możliwości korzystania z przejazdu przez teren policji przez osoby nieuprawnione, nieposiadające przepustek.

Jednocześnie dla ruchu zostanie udostępniona ul. Na Stoku, na odcinku od skrzyżowania z Biskupią do kładki dla pieszych nad Kanałem Raduni, na wysokości Na Stoku 40.  Zmiany w organizacji ruchu związane są z przebudową ulic Na Stoku, Zaroślak, Biskupiej i Salwator w ramach Programu Rewitalizacji. Wykonawcą prac jest firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o.