PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Złota Małpa dla www.gdansk.pl

Złota Małpa dla www.gdansk.pl
Główną nagrodę Złotą @ w kategorii Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji duże gminy miejskie otrzymał Gdańsk za stronę internetową www.gdansk.pl. Przypomnijmy, że jest to druga Złota@ dla Gdańska. Pierwszą otrzymaliśmy w 2004 roku w kategorii miast za najlepszy serwis www.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Po raz trzynasty Stowarzyszenie ?Miasta w Internecie" ogłosiło konkurs ZŁOTA@ - Samorządowy Lider Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku organizatorzy ogłosili konkurs w trzech kategoriach:

  • Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji - pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
  • Samorządowy Lider Projektów Szerokopasmowego Dostępu do Internetu - pod patronatem Urzędu Komunikacji Elektronicznej
  • Polski Region - Lider Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Główną nagrodę Złotą @ w kategorii Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji duże gminy miejskie otrzymał Gdańsk za stronę internetową www.gdansk.pl. Przypomnijmy, że jest to druga Złota@ dla Gdańska. Pierwszą otrzymaliśmy w 2004 roku w kategorii miast z najlepszym serwisem www.

k

W jury konkursu w ramach poszczególnych kategorii - zasiedli eksperci wskazani przez Stowarzyszenie ?Miasta w Internecie" i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Nagrody zdobyte przez www.gdansk.pl

2004 - Złota Małpa @ 2004
I nagroda w kategorii miast za najlepszy serwis www: www.gdansk.pl

2005 - EuroCrest Award 2005
Dla najlepszej polskiej strony samorządowej

2006 - Złote Laury Teleinfo
Nagroda za innowacyjne rozwiązania informatyczne - procedury on-line

2008 - Złote Formaty (Festiwal Miast i Regionów 2008)
Wyróżnienie dla strony www.gdansk.pl

2009 - Złota@
Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji - pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w kategorii dużych gmin miejskich