Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

W ten weekend Tragi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Już w najbliższy weekend (20-21 października) na Targach ,,Nowy Dom Nowe Mieszkanie’’ w AmberExpo, Gdańskie Nieruchomości zaprezentują ofertę mieszkań do zamiany.

A
A

Ten, kto do tej pory nie miał okazji zapoznać się z propozycją Gdańskich Nieruchomości, będzie mógł to zrobić już za parę dni w AmberExpo. Tradycyjnie, w ofercie znajdą się mieszkania Gminy Miasta Gdańska, proponowane do zamiany. Pełna oferta lokali obejmuje 400 propozycji, na najbliższych targach zaprezentujemy najciekawsze z nich.

Targi Mieszkaniowe odbędą się w sobotę i niedzielę, 20-21 października w AmberExpo
Targi Mieszkaniowe odbędą się w sobotę i niedzielę, 20-21 października w AmberExpo
materiały prasowe

Wiele możliwości

- Wśród naszych ofert znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Pośród 400 lokali znajdują się mieszkania o różnym metrażu, standardzie czy lokalizacji. Zamiana lokalu umożliwia zmianę miejsca zamieszkania w ramach dotychczasowej dzielnicy lub w innej. W ofercie znaleźć można mieszkanie w kamienicy i w bloku, na parterze lub wyższych kondygnacjach, w centrum Gdańska lub na jego obrzeżach. – mówi Aleksandra Strug, rzecznik prasowy Gdańskich Nieruchomości. Pełną ofertę mieszkań do zamiany oraz ofertą lokali użytkowych do wynajmu znaleźć można na stronie: www.nieruchomoscigda.pl

Alicja Bittner (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy