Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Uwaga kierowcy! Korekta godzin zmian organizacji ruchu 2+1 na ul. Trakt Św. Wojciecha

Informujemy, że w celu zwiększenia efektywności funkcjonowania organizacji ruchu na Trakcie św. Wojciecha w trakcie budowy Wiaduktu Biskupia Górka, niezbędne jest wprowadzenie korekty godzin, w których następuje przeniesienie ruchu z dwóch pasów w relacji Centrum – Pruszcza Gdański na dwa pasy w relacji Pruszcz Gdański – Centrum.

A
A

Uwaga kierowcy! Korekta godzin zmian organizacji ruchu 2+1 na ul. Trakt Św. Wojciecha

Informujemy,  że w celu zwiększenia efektywności funkcjonowania  organizacji ruchu na Trakcie św. Wojciecha w trakcie budowy Wiaduktu Biskupia Górka, niezbędne jest wprowadzenie korekty godzin, w których następuje przeniesienie ruchu z dwóch pasów w relacji Centrum – Pruszcza Gdański na dwa pasy w relacji Pruszcz Gdański – Centrum.

W związku z powyższym wprowadzono korektę godzin w harmonogramie zmiany liczby pasów ruchu w obu  relacjach:

- Dwa pasy ruchu w relacji Pruszcz Gdański – Centrum w godz. 5:30 – 13:00

- Dwa pasy ruchu w relacji Centrum – Pruszcz Gdański w godz. 14:00 – 4:30

W godzinach zmiany organizacji ruchu - 4:30-5:30 oraz 13:00-14:00 – środkowy pas ruchu będzie wyłączony z ruchu. Zmiana obowiązuje do końca budowy Wiaduktu Biskupia Górka.

Umowa na realizację robót została podpisana 5 marca 2018 roku. Wykonawcą prac jest firma Budimex S.A. Więcej informacji o postępach robót na stronie internetowej DRMG.

http://www.drmg.gdansk.pl/index.php/aktualnie-realizujemy/1363-wiadukt-biskupia-gorka

Aneta Niezgoda (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska